Arkadaşım başkalarının bilgilerini bulup tehdit ediyor

Daha fazla  
Daha öncesinden bile bir arkadaşımın da bilgilerine baktı ve onunla dalga gecti.
Ben sözlu bir sekilde uyardim hatta okulda müdür yardimcisina gittim sorarim ben dedi ama gelen giden olmamiş, iste şimdi de baska birinin bilgilerini bulmus, ne yapılması gerekir?

Daha öncesinden bile bir arkadaşımın da bilgilerine baktı ve onunla dalga gecti.
Ben sözlu bir sekilde uyardim hatta okulda müdür yardimcisina gittim sorarim ben dedi ama gelen giden olmamiş, iste şimdi de baska birinin bilgilerini bulmus, ne yapılması gerekir?

En yakın pskiyatriye götürebilirsiniz.

Güzel bir dayak icap eder bence.

Elalemin derdi seni mi gerdi diye bir söz vardır. Ne yapıyorsa yapsın sizi ne ilgilendiriyor ? 20₺'lik panelden bulduğu soyağacı o bu gibi saçma şeylerle hiçbir şey yapamaz kendi kendine takılır işte. Devlet bunu umursamıyor siz niye umursayıp kendinizi sıkıntıya sokasınız ki ?

Elalemin derdi seni mi gerdi diye bir söz vardır. Ne yapıyorsa yapsın sizi ne ilgilendiriyor? 20₺'lik panelden bulduğu soyağacı o bu gibi saçma şeylerle hiçbir şey yapamaz kendi kendine takılır işte. Devlet bunu umursamıyor siz niye umursayıp kendinizi sıkıntıya sokasınız ki?

Hayır beni de tehdit ediyor.

Güzel bir dayak icap eder bence.
O da beni dövsün

Ne tehditi edecek hocam annenizin kızlık soyadıyla mı tehdit edecek? 100 yıl önce yaşamış dedenizin adıyla mı? Çocuk, büyüyemiş deyin geçin işte. İlgi isteyen bebelere böyle fazla ilgi verirsen daha da şımarırlar.

Ya hayır öyle değil tek öyle değil ana baba ev komşu kişisel bilgileride oluyor onlarda T.C. vs.

Ya hayır öyle değil tek öyle değil ana baba ev komşu kişisel bilgileride oluyor onlarda T.C. vs.
Ne yapacak hocam ne yapacak bana bunu söyle ? De ki şu bilgimi şöyle kullanırsa çok kötü şeyler başımıza gelir ? Bir şey yapamaz. Asıl yaparsa olay size kalmadan o çocuğun iflahını keserler merak etmeyin.

Polise yada savcılığa başvur varsa avukat tanıdığın ile konuş. Burda konuşarak bir yere varamazsın.
Ne yapacak hocam ne yapacak bana bunu söyle ? De ki şu bilgimi şöyle kullanırsa çok kötü şeyler başımıza gelir ? Bir şey yapamaz. Asıl yaparsa olay size kalmadan o çocuğun iflahını keserler merak etmeyin.
Bir şey yaptıktan sonra da iş işten geçti olan oldu dimi... Hangi ülkede yaşadığınızı unutuyorsunuz galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı