Arkadaşım benden habersiz marketten içecek çalmış

Rektepat

Hectopat
Yakın arkadaşım bana sürpriz yapacagini söyledi. Bende heyecanlandım haliyle. Sonra markete gitti parasi vardı sonra ben de kendime yiyecek aldım kasaya ödemeye geldim ve ödedim aldıklarımi. Sonra kasiyer birden yanımdaki arkadasima cebindekileri çıkar dedi ve ben şok oldum. 2 adet içecek vardı. Cebinde ve onun yüzünden bende suçlu sayildim beni market çalışanı tehdit etti ve dövdü anlattım haberimin olmadığı ama dinlemedi.

Güzel bir güldüm sağ olun. Olay gerçekse bundan sonra arkadaşlarınızı seçerken dikkatli davranın derim yoksa daha buna benzer çok çiğ tavuklar yersiniz.

Son düzenleme:
Konu gerçek mizah konusu değil yardimci olmayacaksan konudan cikabilirsiniz.

Arkadasın ıcecek calmıs cebe atmıs kasıyer yakalamıs seni dövmüş kusura bakma ama kımse ınanmaz buna ama gercekse git darp raporu al. Ayrıca yanlış yapmıssınız iceceğin yanında fıstık mıstık da cepler insan.

Hocam adam 155 arıcam dedi arkadaşımda haliyle çok korktu olan bana oldu ben bir şey yapmadım dedim sende geç dedi.
Ben bu çocuğu tanımıyorum falan deseydiniz.😀 Bence ailene söyle en azından bilgileri olsun. Aileni ararlarsa da benim oğlumun çaldığına dair görüntüleri paylaşın der. Nede olsa siz ben çalmadım diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı