Arkadaşım işlemcimi çalmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ableben

Hectopat
Bugün biraz gezeyim dedim. Dışarı çıktım 1-2 saat dolaştım sonra annem aradı eve arkadaşın geldi dedi. Çarşıdan eve gelmem 2.5 saat sürecekti bu yüzden benim gelemeyeceğimi söyle dedim. Annem söylemiş ama arkadaşım gitmek istememiş ben beklerim onu demiş. Ben o gitti sandığım için biraz daha dolaştım. 1 saat falan oldu sonra geldim. Arkadaşım gitmişti. Bilgisayara oturdum, foruma girdim birkaç şey yazdım ama sistem biraz kararsız çalışıyordu. Görev yöneticisine gittim ve şok oldum. R3 1200 vardı performans bölümünde. Sonra kasayı açtım soğutucuyu çıkarttım gerçekten altta R3 1200 vardı. Ben direkt arkadaşımdan şüphelendim aradım. Bana hakaret etti "demek gözünde hiçim ben." Dedi ve gurur yapıp kapattı. Sonra evine gittim kapıyı açmadı. Polis'i ararım deyince kapıyı açtı direk bilgisayarını gösterdi sonra "ben de 3700X var ben senin işlemcini napayım?" Diye bağırmaya başladı. Aç kasayı dedim açmam dedi. Sonra ben tehdit edince açtı. Soğutucusunu çıkardım ve gerçekten işlemcimi gördüm. Sonrası meçhul anlatmaya gerek yok bazıları anlamıştır ne yaptığımı zaten. İşlemcimi aldım monte ettiriyorum şu an. Anlamadım arkadaş ne ara sen benim işlemcimi aldın? Çalıştırdın, denedin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün biraz gezeyim dedim. Dışarı çıktım 1-2 saat dolaştım sonra annem aradı eve arkadaşın geldi dedi. Çarşıdan eve gelmem 2.5 saat sürecekti bu yüzden benim gelemeyeceğimi söyle dedim. Annem söylemiş ama arkadaşım gitmek istememiş ben beklerim onu demiş. Ben o gitti sandığım için biraz daha dolaştım. 1 saat falan oldu sonra geldim. Arkadaşım gitmişti. Bilgisayara oturdum, foruma girdim birkaç şey yazdım ama sistem biraz kararsız çalışıyordu. Görev yöneticisine gittim ve şok oldum. R3 1200 vardı performans bölümünde. Sonra kasayı açtım soğutucuyu çıkarttım gerçekten altta R3 1200 vardı. Ben direk arkadaşımdan şüphelendim aradım. Bana hakaret etti "demek gözünde hiçim ben." Dedi ve gurur yapıp kapattı. Sonra evine gittim kapıyı açmadı. Polis'i ararım deyince kapıyı açtı direk bilgisayarını gösterdi sonra "ben de 3700X var ben senin işlemcini napayım?" Diye bağırmaya başladı. Aç kasayı dedim açmam dedi. Sonra ben tehdit edince açtı. Soğutucusunu çıkardım ve gerçekten işlemcimi gördüm. Sonrası meçhul anlatmaya gerek yok bazıları anlamıştır ne yaptığımı zaten. İşlemcimi aldım monte ettiriyorum şu an. Anlamadım arkadaş ne ara sen benim işlemcimi aldın? Çalıştırdın, denedin.

Polisi arayacaksın değil mi? Bence ara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı