Arkadaşım işlemcimi çalmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşlemci modelleri olmasa olay 1995'de geçiyor zannederdim. Arkadaşının ve senin iletişim için kullandığınız bir alet yok mu? Ben evde değilim, şurada buluşalım veya sonra görüşelim gibi şeyler neden olmadı? Arkadaşın size gelince onu neden aramadın?

Not: Konudaki geçen kimselerden 3700X'i olan yok. İddia edilen konuda hayali bir işlemci 3700X.

3700X'i olup sizin 3600'ü çalıp içine 1200 koyuyor? Size uzun bir tatil lazım bence.
Çalan eleman Osprey'e kasasını açtırmamak için "bende Ryzen 7 3700X var, senin işlemcini ne yapayım?" Demiş ve sonra kasayı açmışlar falan, ben böyle anladım.

O değil 2.5 saat ben hastanede şifa beklemem bunun arkadaşı onu evinde beklerim demiş 😀

İçinde önemli kartlarım, kimliğim ve bir miktar para olan cüzdanımı kafede unutup gidiyorum, arkamdan bir bağırışmalar ile en yakın arkadaşım gelip bunu söylüyor:
"Cüzdanını unuttun."

Arkadaşlık yaptığınız kişilere dikkat edin. Her zaman iyi insanlara denk gelmiyoruz hayatta.

Bir dostumun evine gittiğimde sırf yanlış anlamasınlar diye en ufak yapacağım şeyde izin alıyorum.
Bunları gördükçe cidden ne insanlar varmış diyorum içimden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı