Arkadaşım beni kötülüyor

Biraz dikkatli okusanız konunun gereksiz olduğunu. Yapılması gerektiğini yaptığımı anlarsınız :D (kendimle çelişmişim)

Çok havalisin benimle namaz kılar mısın?

Neden olmasın?

Arkadaşlar biraz düşündüm gereksiz konu olmuş. @Furkan Borak sana şimdi hak veriyorum. @ZA12AIMBOT senin anlama yeteneğini çok beğendim. @Burak5415 senin de konuyu başka yere götürmene bayıldım. Harikasınız 👏👏 (kötü anlamda bir şey demedim yanlış anlamayın.)

Rica ederim zor bir gün sert çıkıştım. Hayırlı günler

Rica ederim zor bir gün sert çıkıştım. Hayırlı günler.

Eyvallah reis. Bende zaten gece gece aklıma takıldı nedense hani konu açayım da belki aklımdan çıkar diye. O anlık da nasıl yazdıysam saçma olmuş. Biraz kafam dağılsın diye açmıştım sizde biraz sinirli olunca işte neyse olur öyle şeyler hayırlı geceler. Bu arada okula gitmiyorum LGS bitti için gerek yok artık.

Aşk konusunda buradaki herkese tavsiyem önce kendinizi geliştirmenizdir. Yakın zamanda Downhill'e başladım, bunu gören bir kız bana durduk yere takip isteği gönderdi. Tanışmak için bir şans verdim, kendisi de sporla ilgileniyormuş. (Bisiklet,yüzme vs.) anlayacağınız spor yapan erkek özgüvenli olur net olur, diğerlerinden sıyrılır farklı olur. Hatta beş adım falan önde olur. Sıkıcı ve monoton olmayın ilgi çekici şeyler yapın ve her şey kız da değil emin olun şu dünyaya kısa süreliğine gelmişiz her gününü hayattan keyif almaya çalışmak için yaşayın zaten Ülke durumlarını biliyorsunuz bari kendinizi oyalayacak birşey bulmaya çalışın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı