Çözüldü Arkadaşım benim Steam hesabımda hile açıp VAC ban yedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hesabınız çalınıp hile açılsa bile ban kaldırılmaz. Geçmiş olsun. Asla kaldırılmayacaktır, boşuna uğraşmayın diye söylüyorum.

Hiç kaldırdığı olmuyor mu Valve'in

Sadece hatalı VAC banları kaldırıyorlar. Böyle bir durumda asla ve asla kaldırılmaz.
O kişi ile hala konuşuyor musunuz? İlk ban yediğini fark ettiğinde nasıl bir tepki vermiştin merak ettim ben olsam içimden dere tepe düz giderdim herhalde :D
Yok bayadır görüşmüyorum. İlk ban yediğimde çok takmadım tekrar alırım diyordum çünkü o zamanlar oyun 24 liraydı indirimlerde baya bir düşüyordu sonra birden prime sistemi geldi.

Nedense ban yiyenlerin hepsinin arkadaşı hile açmış oluyor.

Rank kasıyordu.
Dostum kendi seviyenin üstüne hesabı getirmek pekte iyi olmuyor. Amcaoğlu oynuyor idi benim hesapta adam öyle yükseltmiş ki rankı yüksek ranklıların maçında millet bana sövüyor idi. Çünkü takımı dibe çekiyor idim. Prof adamların içinde seviye olarak düşük isen ne keyif alıyorsun ne takımın bunu hoş görüyor. En temizi kendi seviyeni kendin çiz. (bu arada ben hesabı kullanmıyor idim o dönemde boşta duracağına kasa düşer diye oynattım. Amacım rank kasması değildi)

Yeni konular

Geri
Yukarı