Arkadaşım bir oyun yüzünden kalbimi kırdı

yorgunbiri

Zeptopat
Daha fazla  
En yakın arkadaşım dediğim adamla Valorant denilen lanet oyunu oynuyorduk. Ben eskiden iyiydim fakat sınavlar sebebiyle bırakmıştım bunu da oyuna ben başlatmıştım. Bunun yüzünden plana kadar düştüm fakat eğlencesine oynuyoruz boş ver vs diyorum onu gaza getiriyorum her neyse ben yeniden başlayayım dedim fakat aim eskisi gibi değil malum bununla 1 maç attık sonra bu sinirlendi balla kendim gireceğim falan demeye başladı sonra lobiye arkadaşı geldi bunun işte arkadaşına ben varken gel ikimiz girelim dedi. Hiç tanımadığım adam beni orada savundu. Olm adama ayıp olur diye afedersin de abartma sende dedi. Sonra bu sustu benim de bu laf ağrıma gitti çıktım. Sonra davet edip özür dilerim onu demek istemedim falan dedi yanındaki çocuğun dedirtiğine de adım gibi eminim. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok büyük bir olay gibi durmuyor ama rahatsız olduysanız toxic insanları hayatınızdan çıkartmanız tavsiyemdir.
Hayat kaliteniz artıyor adeta.

Cevap soruda gizli. Yakın arkadaşınız gibi gördüğünüz kişi demek yakın arkadaşınız değilmiş. @Umut7462 'yi dikkate alarak sizi haketmeyen insanları hayatınızdan çıkartmanız.

Hiç kafanı yorma, hiç takılma. Bu tarz insanlarla arkadaşlık yapılmaz. Uzun vadede çok yorar seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı