Arkadaşım konuşurken dudağıma bakıyor

MonkeyDGarp

Hectopat
Ya arkadaşlar ben spora gidiyorum. Şükürler olsun bir hastalığımız yok sporumuzu yapıyoruz dış görünüşümüze dikkat ediyoruz. Her neyse konu spor salonundaki bir çocuk arkadaşlar. Çocukla 3-4 aydır arkadaşız. Bu aralar davranışları bir garipleşmeye başladı. Özellikle konuşurken dudağıma bakması dikkatimi çekti. Sanki böyle öpecekmiş gibi. Ondan sonra bugün spor salonunda mememi de sıktı şerefsiz. Sürekli bir şeyksüel olabilirim falan diyor. Bir de arkadaşlar benim bir kızdan hoşlandığımı biliyor. Her fırsatta o kıza yazacağını falan söylüyor ve bu beni rahatsız etti açıkçası. Tamam 1 defa söylersin güldük geçtik de 10. defa söyleyince insan sinirlenmeye başlıyor. Sizce iletişimi kesmeli miyim? Bu sene YKS sınavımız var ve çocuk gitmek istediğinden bahsediyor. Bence sınavdan sonra iletimi tamamen kesmek daha mantıklı olur. Siz ne düşünüyorsunuz? Konu troll değil cidden yardımlarınıza ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

Rahat olmadığın adamla neden takılasın bir hukukunuz da yokmuş. Rahatsız olduğun konuları söyle tekrarlarsa uzaklaş derim.

Geri
Yukarı