Arkadaşım soğuk davranıyor

Büyüyen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1300X, Nvidia GTX 1050Ti, 8gb RAM (Masaüstü)
i5-1235U, Intel Irıs Xe, 16GB RAM (Laptop)
Öncelikle iyi akşamlar. 4 senedir internetten konuştuğum kız arkadaşım, kız arkadaş değil, kız bir arkadaş var. Yeri geldi iyi olduk kötü olduk en sonunda bu sene aynı üniversiteye geldik diye görüşme şansımız oldu. Bundan sonraki 4-5 gün yine sorun olmadı ama bir anda soğuk yapmaya başladı gibi. Kısa cevaplar veriyor gibi gibi, ne oldu bir şey mi yaptım deyince yok ne alaka diyor. Şehri sevmediği için yatay geçiş yapmayı düşünüyor, derslere çok çalışıyor bunu bahane ediyor. Ama bir insan hiç mesaj bile atamaz mı? Ya da yarım saat görüşemez mi? Aramız bozulduysa niye bozuldu onu da anlamıyorum.
Ayrıca görüştükten 2 hafta sonra İstanbul'a gidip tekrar geri dönmüştüm, evde kurabiye vs yaptım onları vermek istedim acelem var alamiyacağım şimdi dedi, birkaç gün sonra tekrar sordum o zaman da kendi getirdiğim şeyleri daha bitiremedim diye kabul etmedi. Sanırım 4 yıllık arkadaşlık buraya kadarmış ama umarım fazla tepki veriyorumdur 🙁.

Ekleme yapayım: Bugün doğum günüm belki bir şey yapar diye bekledim, sadece doğum günün kutlu olsun diye mesaj attı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı