Arkadaşım sürekli hile var diye ağlıyor

ilhan yalçın

Decapat
Yer
Rize/çayeli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
24 yaşında sevdiğim bir abim var her el hile geldi diye ağlıyor bütün değerlere sövmekten oyun oynayamıyor ne yapabilirm ben bu adamla.
Az önce konuyu açarken maç girdik ve yine aynısı oldu.

1713414026778.png

Son düzenleyen: Moderatör:
24 yaşında sevdiğim bir abim var her el hile geldi diye ağlıyor bütün değerlere sövmekten oyun oynayamıyor ne yapabilirm ben bu adamla.
Az önce konuyu açarken maç girdik ve yine aynısı oldu.

Eki Görüntüle 2171680
Hile yapanlara küfür etmek ile çok ayıp yapmıştır, tatlı bir dil ile uyarması gerekirdi. Amerika başkanı dahil herkesi göreve çağırmanızı öneririm hocam.

TR de genelde bütün oyuncular böyle yenilmeye başladı mı kimsenin kendinden iyi olduğunu kabul etmeyip hemen hile diye ağlamaya başlarlar.

Yapacağın en iyi şey abi ben CS oynamayı bıraktım, steam hesabımıda satıyorum hilelerden oyun sarmıyor diyip arkadaşlardan çıkartarak yoluna devam edebilirsin.Yoksa işin yaş.

Ama şöyle bir gerçekte var CS2 de her 5 oyundan 3ünde hile olma olasılığı garanti gibi bir şey. ( Şu an için geçerli. )

Hile yapanlara küfür etmek ile çok ayıp yapmıştır, tatlı bir dil ile uyarması gerekirdi. Amerika başkanı dahil herkesi göreve çağırmanızı öneririm hocam.
ama hile değiller sadece lucky shot atıyorlar bazen sadece onetap attıkları için sövüyör

Mod konuyu bambaşka şekilde değiştirmiş hile gelmiyor arkadaşım her maç birine hile demeyi beceriyor sorun bu

Ama hile değiller sadece lucky shot atıyorlar bazen sadece onetap attıkları için sövüyör

Mod konuyu bambaşka şekilde değiştirmiş hile gelmiyor arkadaşım her maç birine hile demeyi beceriyor sorun bu
Klasiktir bu tipler. Dediğimiz gibi, ya onunla oyun oynamayı bırakacaksın ya da çilesini çekeceksin.
En fazla yazılı sohbetten susturur sesli sohbetten de sesini kısarsın. Ötesi yok.

Konu başlığı gayet anlaşılır bu arada.

Geri
Yukarı