Arkadaşım sürekli hile var diye ağlıyor

24 yaşında sevdiğim bir abim var her el hile geldi diye ağlıyor bütün değerlere sövmekten oyun oynayamıyor ne yapabilirm ben bu adamla.
Az önce konuyu açarken maç girdik ve yine aynısı oldu.

Eki Görüntüle 2171680

Eğer seni zora sokacak bir şey yapmıyorsa, ve ya sırf bu yüzden maçı falan trollemiyorsa bir şey yapmana pekte gerek yok. Hatta ben böyle kavgaları izlemeyi çok seviyorum çok yaratıcı şeyler söylüyorlar birbirlerine.

Yalan mı? Her el hile var bu arada. Seçkinsiz zaten oynanmıyor oyun. "Seçkinsiz oynadığın için hile geliyor" diyenler için de seçkin aldım, yine hile geliyor. Hani öyle koşarak HS yedim aa bu hile değil, adam göz göre göre wallhackini de açıyor, aimbot da açıyor, mevlana da açıyor.

24 yaşında sevdiğim bir abim var her el hile geldi diye ağlıyor bütün değerlere sövmekten oyun oynayamıyor ne yapabilirm ben bu adamla.

Eki Görüntüle 2171680
2 seçenek var ya o arkadaşınla bağlantıyı kesersin veya sonuçlarına katlanırsın

Eki Görüntüle 2171680

Bu adam ile oynaya oynaya güven faktörün düşer yazık olur hesabına tavsiyem oynama onunla.

Yalan mı? Her el hile var bu arada. Seçkinsiz zaten oynanmıyor oyun. "seçkinsiz oynadığın için hile geliyor" diyenler için de seçkin aldım, yine hile geliyor. Hani öyle koşarak HS yedim AA bu hile değil, adam göz göre göre wallhackini de açıyor, aimbot da açıyor, mevlana da açıyor.

Genelde güven faktörü düşük olduğunda hile geliyor benim düşüktü yükseltim bayağı hiç hile görmedim ama düşük ise harbiden her maç geliyor.

Genelde güven faktörü düşük olduğunda hile geliyor benim düşüktü yükseltim bayağı hiç hile görmedim ama düşük ise harbiden her maç geliyor.
Kanka eğlencesine oyun oynuyoruz. Sırf hile gelmesin diye vay efendim güven faktörü vay efendim Face It oyna falan. Yok abi. Hilelerin önüne geçilsin diyoruz biz suçlu oluyoruz.

Geri
Yukarı