Arkadaşım T.C. ve ev adresimi buldu

Bunu nereden kullanıyorlar? İnternette aratınca mı çıkıyor? Burayı kullandıklarını nasıl anlayabiliriz?

Discord üzerinden satıyorlar fakat kabak gibi alıp kullanırsanız patlarsınız. IP adresinizden polis gelir içeri alır sizi. Kullandıklarını size söylemediği sürece anlamak imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord üzerinden satıyorlar fakat kabak gibi alıp kullanırsanız patlarsınız. IP adresinizden polis gelir içeri alır sizi. Kullandıklarını size söylemediği sürece anlamak imkansız.
Arkadaşımın böyle bir şeye para vereceğini zannetmiyorum başka bir yol olamaz mı?

Hocam adınızı soyadınızı tam söylerseniz ben de bulabilirim. Ama o bilgilerle resmi işe giremez. En fazla eve dürüm söyler.
Nasıl?

Bunu nereden kullanıyorlar? İnternette aratınca mı çıkıyor? Burayı kullandıklarını nasıl anlayabiliriz?

Ya zaten T.C numaranı bulmuşsa ya kimliğini almış ya da internetten bulmuş demektir. Eğer T.C kimliğin sendeyse bunu panelden yapmıştır yüksek ihtimalle. İnternet gruplarında satıyorlardır diye tahmin ediyorum. Aratınca çıksa devlet görevlileri büyük ihtimalle erişimi engellerdi.

Bunu yaşayan yayıncılar var, biliyorum. Ama çocuğun böyle seyler yapabileceğini zannetmiyorum. Zaten insanlara hava atmak için söylemiş, şikayet etmesi ən mantıklısı.

Ad soyad giriyor önünde hepsi.

Ben de diyorum zaten, şikayet edilmeli. Fakat dediğimi gerçekten yapanlar daha fazla Discord'da. Kimseye bulaşmayın, kimin ne çıkacağı belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen arkadaşınız Discord'daki ücretsiz panelleri kullanarak kendini bir halt zannedenlerden, hiçbir şey olmaz. İnternette 5 dakikalık aramayla siz de onun bütün bilgilerini bulursunuz ücretsiz panellerden.

Geri
Yukarı