Arkadaşım T.C. ve ev adresimi buldu

Ücretsiz panellerin yapacagı seyler suna benzer değil mi? arkadasın adını soyadını giriyorsun sana adını soyadını gosterıyor. Öyle paneller hem hemen patlar hem de cok fonksiyonel değildir.
DC'de bir sürü ücretsiz panele sahip sunucuda varım, hiçbirisine bir şey olmuyor. Fonksiyonellik konusunda tabii ki ücretli panellerle yarışamazlar ama oldukça işe yarıyorlar.

DC'de bir sürü ücretsiz panele sahip sunucuda varım, hiçbirisine bir şey olmuyor. Fonksiyonellik konusunda tabii ki ücretli panellerle yarışamazlar ama oldukça işe yarıyorlar.

Patlamıyorlarsa ülkemin sorunu. Böyle konulara daha çok önem verse el alemin veletleri bizi tehdit edemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
2015 gibi çok büyük bir e devlet veri sızıntısı yaşanmıştı Discord telegram gibi yerlerde o datayı satıyorlar.
2015 ve öncesinde oy kullanmış kişiler, yani 1997 ve öncesinde doğanlar için sorun var ve ben bu kişilerin aklı basında olup belaya bulaşmadıklarını düşünmüyorum. 2015 paneli işe yaramaz bence.

2015 ve öncesinde oy kullanmış kişiler, yani 1997 ve öncesinde doğanlar için sorun var ve ben bu kişilerin aklı basında olup belaya bulaşmadıklarını düşünmüyorum. 2015 paneli işe yaramaz bence.
Hocam kişinin çocuklarına erişebildikleri bir yer varsa gayet mümkün bu. Ama ben bilmiyorum.

Ekran görüntülerini al suç duyurusu aç. Yaptığı yanına kalmasın para cezası alırsa da kendine bir şeyler alırsın işte.

Para cezasını sana değil, devlete ödüyor yalnız. Ha sen elindeki kanıtlarla tehdit adı altında tazminat davası açarsan o ayrı.

2015 gibi çok büyük bir e devlet veri sızıntısı yaşanmıştı Discord telegram gibi yerlerde o datayı satıyorlar. Ama hiçbir şey olmaz.
2015 Mernis verileri çok eski veriler ve artık hiçbir sorgu panel o verileri kullanmıyor, tabii isterseniz o panelle yine de o verilere inebiliyorsunuz fakat gereksiz. HSYS verilerini kullanıyorlar ki bunlar 2022 verileri ve 101 milyon veri sızıntısı var.

Arkadaşlar bir arkadaşım(samimi olmadığım) WhatsApp grubunda sürekli birilerinin T.C.'sini bulduğunu söylüyordu inanmadım istedim ve gerçekten de buluyormuş elimde bütün T.C. Bilgileri var. Bu bilgileri nasıl bulduğunu biliyor musunuz? Pek bir şey yapabileceğini zannetmiyorum ama gidiyor milleti korkutuyor.

Mernis data sorgu panelidir 2015, 2017'de sızdırılmışdır 2022'de sızdırıldı diyorlar ama yalan 2022 diye diyenler egm panelini sızdırıp birleştiriyorlar isminizden T.C.'nize kadar buluyorlar yaptıkları bir suçtur suç duyurusunda bulunursanız hapse girme ihtimalleri bile vardır hocam benim de başıma geldi ama benim numaram ve tcmi uygunsuz sitelerde yayınlamışlardı sizinde başınıza gelebilir suç duyurusunda bulunmanız mantıklı bir karar olacakdır.

Mernis data sorgu panelidir 2015, 2017'de sızdırılmışdır 2022'de sızdırıldı diyorlar ama yalan 2022 diye diyenler egm panelini sızdırıp birleştiriyorlar isminizden T.C.'nize kadar buluyorlar yaptıkları bir suçtur suç duyurusunda bulunursanız hapse girme ihtimalleri bile vardır hocam benim de başıma geldi ama benim numaram ve tcmi uygunsuz sitelerde yayınlamışlardı sizinde başınıza gelebilir suç duyurusunda bulunmanız mantıklı bir karar olacakdır.

İhtimalleri vardır değil. Direk hapis, bunu düşünmeye bile gerek yok.

Geri
Yukarı