Arkadaşım telefon numaramı kullanarak babamın bilgilerini bulmuş

Kimin ne yapabileceğini tam olarak bilmiyorum fakat siz en iyisi arkadaşınızı uyarın, dinlemediği takdirde direkt şikayet edin kendisini.

Tanımadığınız kişilere numara vermeyin işte. Sonra böyle oluyor herkes. Tabii ki sıkıntı olacak adına şirket bile açarlar.

Kimin ne yapabileceğini tam olarak bilmiyorum fakat siz en iyisi arkadaşınızı uyarın, dinlemediği takdirde direkt şikayet edin kendisini.

Uyarmak sıkıntı çakarsa daha büyük sıkıntı en iyisi direk şikayet etmek.

Yazışmadaki bu attığı babamin bilgilerinin olduğu metni sildi ama hala ukala ukala konuşuyor. Dava, şikayet falan uğraşmak istemiyorum. Ailemin de haberi olmasını istemiyorum. Eğer bir sorun olursa ne gibi süreçler olur acaba.

50 TL'ye aylık bazı sorgu siteleri var. Seni kazıklamışlar yada fiyatı uydurduruyorsun.
Bizim sınıfta bu işlerle uğraşan bir çocuk var, 18 yaşından küçüğüm ve beni bile buldu. YouTube'dan ücretsiz olarak bulduğunu söylüyor.

Babanız mahkemeye çıkar ve siz suç işlemediyseniz ceza almaz ama size daha fazla kızar o yüzden derhal bu durumu babanıza anlatın.

Sınıf arkadaşım, numaram vardı ona denemek için benim numaramı girmiş, aslında iyi bir arkadaşımdı ama bu yüzden okulda bayağı tartıştık. Eğer o bir şey yaparsa adresini falan bulurum zaten okul grubunda ailesi falan var, bir şey olursa ailesiyle konuşurum ama bulduğu bilgilerle kendi bir şey yapabilir mi?

Evet yapabilir.

Senin babanın bilgileri ondaysa onun ailesinin bilgileri de sende. Dava açma hakkına her zaman sahipsin hiçbir şey yapamaz yaparsa uğraşmak zorundasın.

hocam neden boyle bir şey yaptı

Şikayet et kanıtları çabucak al. Para cezası gelecek muhtemelen onunla da yemek yersin. Bir boş insanı daha temizlersin hayatından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…