Arkadaşımı aldatan eski sevgilisiyle beraber olmalı mıyım?

SraggzL

Decapat
Herkese merhaba, direkt konuya gireceğim olay uzun meselede olsa kısa kesmeye çalışacağım yardımınıza gerçekten çok ihtiyacım var. Öncelikle dün arkadaşımla gezerken arkadaşımın yanında kız arkadaşı ve kız arkadaşının arkadaşı vardı bu kız benden hoşlanmış ve benim Instagram'ımı bulup bana yazdı biraz konuştuk falan benden hoşlandığını biliyordum direkt konuya falan girdim açıldım WhatsApp'a falan geçtik. Kız bizim mahallede oturuyor ve bizim okulda okuyor. Gelelim en önemli meseleye dün spordan çıkarken arkadaşlarıma bu kızı tanıyor musunuz bizim mahallede falan oturuyormuş dedim arkadaşlarım ise "evet bu kız (...) Dediler çocuğun adı (a) olsun onun eski sevgilisi dediler." (ve bu (a) ilk okul arkadaşım fakat biraz samimi değiliz) direkt bu (a) aradım konuştuk falan bu beni aldattı falan dedi bekle yanına geliyorum dedi. (a) geldi yanıma olayı anlattı biraz kız aldattı beni dedi beraber (a) ile fotoğraf falan çekindik kıza falan attık (a) olayı anlatınca falan ben direkt soğudum ve bu kızı dudaktan falan öpmüş herkese anlatmış aldattığını falan. Bu sabah kıza yazdım harbi iyi kızsın ama dedim aldatma falan mevzusu yaptığın ayıp dedim kız bana bütün olayı ağlayarak anlattı. Böyle bir şey yok dedi bu beni herkese aldattı olarak gösteriyor ve adımı (...) Olarak gösteriyor dedi. Hatta (a)nın kız arkadaşı buna sınıfa gelip (...) Diyormuş gururunu falan kırıyormuş ve Instagram'dan bunu "bir daha onu senin yanında görürsem ortalığı ayağa kaldırırım) tehdit etmiş. Kıza bu aldatma mevzusu ne dedim "abimle konuşuyordum dedi öz abim çıkışta kavgam vardı onu çağırdım diye beni aldatıyor diye gösterdi" dedi. Kız gerçekten çok sempatik ve tatlı kız ne yapacağımı şaşırdım kız bunalmış (a)nın yüzüne falan bile bakmak istemiyor (a) olayı bütün herkese anlatmış (...) Olarak göstermiş millete. Ben ne yapayım kızla hala sevgiliyim ama çocuğa desem bir daha millete bunu açıklama falan diye açıklarsan kavga ederiz falan desem çocuğun arkası sağlam ne yapsam bilmiyorum. Kız başına bir şey gelmesin bir şey yapma diyor (a) yemeği yemiş çöpünü bize bırakmış gibi kızın arkadasında falan mı durayım ne yapmamı önerir misiniz?

@SraggzL hocam bence a değil kız yalan söylüyor da polisiye okuyor gibi hissettim. Kimse sen beni aldatiyosun diye söylemez. Çok saçma kız bir tık magdura yatıyor olabilir veya a dediğiniz kişinin de ciddi psikolojik sorunları olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı