Arkadaşımın Hayatı Hakkında fikirleriniz neler?

Cnr_als

Hectopat
İlk önce merhaba. Arkadaşın 2 tane sevgilisi oldu. İlk sevgilisiyle çok öncelerdir arkadaş neyse o kız onu sevmiş. Yıllar sonra tekrar karşı karşıya geldiler. Çıktılar ama benim arkadaş biraz utangaç bir kişiliğe sahip. Ona ne fikirler verirsiniz ha bu arada kıza ilgi göstermediği için kız bırakmak istedi arkadaşımı. Bir hikayesi daha var. Diğer kişi ise birbirlerini sevip bilip çıkmamışlardı. Sonra kızı sinir etti kıskanırdı kıza çıkma teklifi etmiş kız reddetmiş, ona gitmiş biz senle hiçbir şeyiz artık demiş. Şimdi hangi kızdan özür dileyip barışması gerekir. Fikirlerinizi alalım beyler bu arkadaşım için. 😅 Bunu yazmamın sebebi ona ne cevap vereceğimi bilemediğim için size sormak istedim.

Kendi adına konuşamayacak kadar kendine güvensiz birisin dostum. En iyisi uzak dur bu işlerden. Çünkü biliyorum ki gerçekten aklı başında olan bir kadın kendine güveni olmayan bir adama hayatta yüz vermez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı