Arkadaşımın paneli var diye kendini hacker sanıyor

Siz hiç 30-40 yaşında adamın böyle işlerle uğraştığını gördünüz mü? Hayır çünkü adamın ailesi vardır iş hayatı vardır böyle şeylere vakti yoktur artık olgun kafayla hareket eder. Ama bunların canı sıkılıyor okuldan sonra belki arkadaşı yoktur kendini bu şekilde eğlendiriyordur ama yanlış olduğunu illaki görecek başına gelince.
Biraz zaman tanıyın.

Evet gördüm adamalar nelerle uğraşıyor dostum hiç makale filan okumadın galiba sne niye savunuyorsunki çocuğu çocuğun yaptığı şey yanlış bizde cezası neyse onu çekmesini istiyor ama ilk ailesine söylenmeli eğer takmıyorsa yapacak bir şey yok polis akıllanması lazım.

Denemeden bilemeyiz. Ailesine söylemesine rağmen devam ediyorsa polise de haber verir o zaman. Dediğim gibi ilk etapta polis abartı olur. Her şey oturduğumuz yerden öneride bulunmak kadar kolay değil. Hoşumuza gitse de gitmese de iki tarafı da düşünmeliyiz.

Babası kızarsa belki durur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir diğer yöntem testo seviyeniz ve adrenalin yüksekse dövebilirsiniz ki bizim nesildeki erkekler erkek mi bilmiyorum da yurt dışında böyle çözülüyor Türkiye'de tehlikeli hemen şikayetçi oluyorlar.

Hocam sizde bulun karşılıklı T.C. atıp durursunuz belli bir süreden sonra uğraşmaz zaten sende de olduğu için.

Panel dediğiniz şey bulunması zor bir şey değil. Mernis panel yazınca direkt çıkıyor. Bunu yapanları korkutmak biraz güç ama en iyi yolu ateşe ateşle karşılık vermektir. Çekinmeyin, panellerde egm ihbar var diye biliyorum. Oradan ihbar edin, direkt evine operasyon düzenlensin. İster 10 yaşında olsun ister 13-15, ister 18 fark etmez. Polis işe yaramazsa, bulup döveceksin.

Bu tür avellere şiddet uygulamaktan çekinmeyin, sakınmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı