Arkadaşımla yolları ayırmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Saygı çerçevesi içerisinde insanlarla konuşmak şart, yaş önemli değildir.

HMM anladım "beyefendi" o zaman ama bu arkadaşı tanımadığınız için yorum yazmayın bir ben tanırım Bi'de Eren diye bir arkadaşım ne b*klar yediğini o yüzden konu dışına kaçmayın siz devam edin yolunuza.

Buradan'da konuyu açana arkadaşa bir şey söylemek istiyorum, asla birisine çok yüz verme bu çocukluk arkadaşı olur veya bu sanal alemde çok sevdiğin biriniz çünkü çok yüz verdiğiniz zaman yıllar içinde sizden aldığı özgüvenle bir yerleri kalkıyor ve sizi birkaç oyun için veya birkaç yeni insan için satıyor eğer seni rahatsız ediyorsa bu durum yüzüne söyle ve ilişkini kes tavsiyemdir.

Benim de bir arkadaşım var s*alak biraz 13.000₺ PC topladı ve web tabanlı Roblox adlı oyunu oynuyor çıldırırsın iletişimi derhal kestim.
Bu sebepten ilişkiyi kesmen çok absürt olmuş. :D :D :D

Bu sebepten ilişkiyi kesmen çok absürt olmuş. :D :D :D.

Kanka çok şeyler varda anlatılmaz burada 13.000₺ PC toplayıp gidip o web tabanlı oyun için bizi takmıyorsa kesilir gayet düşünsenize bir sorunuz var arkadaşınıza danışmak istiyorsanız yanınızda değil ama onun bir şeye ihtiacı olduğu zaman direk siz ona koşuyorsunuz kendime kızıyorum aslında çok yüz verdiğim için.

HMM anladım "beyefendi" o zaman ama bu arkadaşı tanımadığınız için yorum yazmayın bir ben tanırım Bi'de Eren diye bir arkadaşım ne b*klar yediğini o yüzden konu dışına kaçmayın siz devam edin yolunuza.

Buradan'da konuyu açana arkadaşa bir şey söylemek istiyorum, asla birisine çok yüz verme bu çocukluk arkadaşı olur veya bu sanal alemde çok sevdiğin biriniz çünkü çok yüz verdiğiniz zaman yıllar içinde sizden aldığı özgüvenle bir yerleri kalkıyor ve sizi birkaç oyun için veya birkaç yeni insan için satıyor eğer seni rahatsız ediyorsa bu durum yüzüne söyle ve ilişkini kes tavsiyemdir.

- İnsanların kişiliklerini yanlış anlatıp onlara böyle deme hakkınız yok, kusuruma bakmayın.

Merhabalar. Size bir sorum olacak. Benim bir arkadaşım var ve çok kibirli ve şımarık. Örneğin dışarı çıksak hep istiyor ki onun dediği olsun, onun istedikleri olsun, hiç sözünden çıkılmasın. Yani bana faydasından çok zararı var. Sizce yollarımı ayırmalı mıyım?

Kesinlikle yolunuzu ayırın.

Tamamda niye kızdın be abi yoksa seninde bir kuyruk acın mı var :d forumda yalan bilgi paylaşmak yasak değil miydi.
Tartışma açmak yasaktır, ekstra olarak bana karşı hakaret kullandığın için raporladım dostum.

İyi günler,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı