Arkadaşlar Aşık Oldum!

Şimdi sana tecrübelerimi söyleyeyim. En şık erkek olarak seni söylemiş ise burada üzülebilirsin. Çünkü hoşlanılan erkek hakkında böyle konuşmazlar ya da sen de belli etmemek için konuşmazdın. :(
Ayrıca yaşın daha çoook genç. Hangi okulda okuduğunu bilmiyorum ama lisedeki durumun çok daha iyi olacaktır.
Şimdi gelelim ne yapacağına. Senin kaybedeceğin bir şey yok açıkçası. Açıl, sen de rahatla biz de. :)
Eğer her gün aynı ortamda takılıyor olsa idiniz, bundan sonra da her gün arkadaş grubunda beraber olacak olsaydınız kesinlikle açılma derdim. Ama öyle olmayacak...

Kardeş ya peşinden git yada en geç 5-6 yıl sonra unutursun. Şimdi size saçma gelecek ama bende 6. sınıfta aşık olmuştum. Ama çok utangaç biriyim, bir de şu çıkmadır, sevgili olmadır falan o olaylara kafam yatmaz benim. Biz A, B, C olarak 3 sınıftık, 7. sınıfa geçtiğimizde A, B, C, D diye ayırdılar. Ben kızla C de idim, Kız C de kaldı Ben D ye gittim. Neyse geldik 8. sınıfa, okula gidilen son günlerde bir arkadaşıma anlattım. Arkadaş dediğime bakmayın pek öyle adam gibi biri değildi. Zaten çocuğa anlatmamın sebebi de buydu. Çocuğu bira kışkırttım gitti kıza Bekir seni seviyor dedi. Ama sonradan keşke yapmasaydım dedim. Çünkü her sınıfa girdiğimde normalde ben ona bakardım şimdi o bana bakmaya başladı. Bana hiç yüz vermedi falan. Sonra okul bitti. Normalde aşırı bilgisayar oyarım (6-8 saat) ama nedenini bilmediğim halde günde 14-16 saat bilgisayar başındaydım. Lise başladı. İk gün sınıfta hiç konuşacağım tipten erkek yoktu. Bende kitap okudum. İkinci gün ilk gün gelmeyen birisi geldi onunla iyi anlaştık halen öyleyiz. Sınıfta gidenler gelenler oldu. Şu an 9 erkek 18 kız var sınıfta. Ben okul başladıktan 1-2 ay sonra bir kızdan hoşlanmaya başladım ama hala aklımda eskisi vardı. Zamanla lisedeki üstün geldi. Kızın tabletinde bir ayar bozulmuş benim yakın olduğum arkadaşıma sormuş o da pek anlamıyor kanka nasıl yapılıyor bana anlat dedi. Bende fırsat budur deyip kızın numarasını aldım. Whatsapp tan anlattım sorunun çözümünü. Sonra okulda yakın arkadaşım kıza uygunsuz bir mesaj attı. Fakat cihaz internete bağlı olmadığı için yollamamış ama ben bilmiyorum. Kıza sordum mesaj geldi mi? Diye gelmedi dedi. Bende iyi gelmemiş dedim. Neden, mesajda ne vardı dedi. Bende biraz çevirip seni sevdiğim yazıyordu gibisinden uzun bir şekilde anlattım. Ama söylemeden önce şartlar ekledim. Aramız bozulmayacak, kimseye söylemeyeceksin gibi. Şimdi ise cuma günü için bir konuşma düşünüyorum. Mükemmel olmalı ama daha bulamadım. Kısacası lisede hem daha iyi kızlar olur, hem de kızla düzenli bir araya gelirsin. Admin burada fazla yanlış vardır. Yazmaya üşenmedim ama düzeltmeye üşendim lütfen ceza vermeyin.

Teşekkür ederim. Lise'de daha iyi arkadaşlıklar kurulacağına inanıyorum, teşekkür ederim. O zaman önümüzde okulların kapanması için 2 gün var. En iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağım.

Şu an en çok istediğim bilgisayarı bile istemiyorum.

İşler baya kötü o zaman :D

Şaka bir yana, küçük bir tavsiye, asla kıza açılmamazlık etme, yoksa yıllarca "keşke konuşsaydım" deyip pişman olacaksın. Başka ilişkilerin bile olsa "acaba onunla daha mı iyi olurdu" diyeceksin. Pişmanlık kötü şey...

Abazalıktan kardeşim Abazalıktan... Çok açık konuşmak gerekirse bu böyle. Şu an sen tam ergenlik çağındasın. Ve sana her ilgi gösteren kıza aşık olma eğilimi içinde olabilirsin. Ama yakın bir zamanda kızın sana yanlış bir tavrını gördüğünde bu hayal kırıklığı ile de sonuçlanabilir. :) Tabi her zaman dediğim olacak diye bir şey yok. Ama senin çağında çoğunlukla bu böyle oluyor. Şunu diyeyim sen ister söylediklerime önem göster ister gösterme, senin için çok erken daha... Önünde lise ve üniversite var.

O8ibCw8.jpg

Bu böyledir, lise 3'de birini sevmeye korkarsın. Bir sene sonra sen gideceksin bir ile, o gidecek bir ile.
Sen yine iyisin, lise yollarınızı ayırmaz, aynı ilde olursunuz yine.
4 sene hayatını yaşarsın :) Tabi o kadar sürer mi bilinmez.

Ortaokuldan beri ayrılmayan arkadaşlarımı tanıyorum. Bir ara sormak lazım nasıl başardıklarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı