Arkadaşlar Aşık Oldum!

Sizce lisede ve yahut üniversitede de bu denli aşık olabilir miyim? Çünkü yaşımın küçük olduğunu biliyorum.

Lisede de aşık olursun ama, üniversiteye dikkat et, kız sana bir bağlanırsa bir daha ömrün boyunca derdini çekersin benden sana demesi. Üniversite de pek samimi olmadığın kızlara pek yüz verme.

Babamın söylediğine göre üniversitede çok fazla sana yaklaşan kız oluyormuş. Kızlar kapağı sağlam yere atmanın derdindeymiş.

Keşke dans teklifi etmese miydim acaba? Şimdi sanki aramızda bir bağ varmış gibi hissediyorum. Uff n'olacak benim bu halim. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversitede kendi bölümden kişilerle takılırsın sen de. Daha yașın küçük. Öyle şeyler yaşayacaksın ki. Birkaç ay geçince unutursun. Kafana takmadan kendi yolunda yürü. Bir gün gelince hayatını değiştirecek bir kızla tanışırsın. O zaman diyeceksin ki daha önceki şeyler havadan şeylermiș.

Üniversitede kendi bölümden kişilerle takılırsın sen de. Daha yașın küçük. Öyle şeyler yaşayacaksın ki. Birkaç ay geçince unutursun. Kafana takmadan kendi yolunda yürü. Bir gün gelince hayatını değiştirecek bir kızla tanışırsın. O zaman diyeceksin ki daha önceki şeyler havadan şeylermiș.
Umarım öyle olur çünkü şu an dünyanın en güzel kızı bile beni etkilemiyor. Sadece o aklıma geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı