Arkadaşlar kasa çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

Bilgisayar açılırken çıkan Windows sesi geliyo mu ?
evet herşey çalışıyor Windows sesi geliyor sadece görüntü yok

İlk mesajınızda 5 saat kadar çalıştı yazmışsınız demekki mönitör ile alakası yok.
Ekran kartı arızalanmış olabilir.
evet 5 saat çalıştı güncellemeden sonra bu hale geldi teknıs servise vermeyi düşünüyorum daha kısa yolu varsa kendım yapıcağım.

Bence tüm fişleri tek tek cıkar ve pc sabaha kadar elleme çünkü 5 saat çalıştı diyosun belki küçük bi ihtimal olsada ısınmadan olmuştur veya buna benzer bi nedenden sabah denersin olmadımı servise yolla direk. Hayırlı geceler iyi forumlar ben yatar :)

Bilgisayarı toplarken vücudunda statik elektirik bulunuyor olabilir ve sende bunu boşaltmadan montajı yapmış olabilirsin. Tabii bu da bir ihtimal. Aldığın ekran kartı da sorunlu olabilir. En iyisi teknik servise bildirmendir. Onlar gereğini yapar.

Merhaba ekran kartının tam oturduğundan emin olun bende aynı sorun olmuştu bilgisayar çalışırken kartına yeteri kadar baskı uyguladım ve görüntü gelmişti olmazsa imkanınız varsa başka bir kasa'da kartı deneyiniz

Kutudan çıkan DVD ile güncelleme yaptığından böyle bir sorun ortaya çıkmasına sebep oldu belkide. Her zaman sürücüleri resmi sayfalarından indirin.(y) DVD'lerden indirmeyin.(n)[/QHaklısınız.

Merhaba ekran kartının tam oturduğundan emin olun bende aynı sorun olmuştu bilgisayar çalışırken kartına yeteri kadar baskı uyguladım ve görüntü gelmişti olmazsa imkanınız varsa başka bir kasa'da kartı deneyiniz
Herşey normal bana kalırsa sorun dirvers servise verdim zaten sistemı alalı 3 gün oldu durum böyle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı