Arkadaşlarım beni dışlıyor mu?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam benim 5. sınıftan bir arkadaşım vardı. Onun okuldan arkadaşı var işte ismi X diyeyim. X'in de y diye bir arkadaşı var onunla spora falan gidiyoruz sıkıntı yok. X ile de gidiyrodu da işe girmişti bu 1 hafta içinde geri gelecekmiş öyle dedi. Hocam bugün GTA oynuyorduk X hile açtı ölümsüzlük hızlı koşma vs beni öldürüyordu. Bayağı sabrettim sonra bir daha vurursan reportlarım dedim. Vurdu bende reportladım. Sonra trip atmaya başladı gibi. Çıktı oyundan zaten çıkacaktı çıkacağım demişti.

Sonra y ile baş başa kaldık bişze misafir gelmişti onların yanında gidecektim çıktım bende. Sonra PC'ye geri geldim baktım X geri DC'ye gelmiş ynin yanına onlar aynı mahallede yaşıyor arkadaşlar. Sonra Grid'im bende DC'ye selam verdim vs hiçbir şey demediler. Ekran aç dedim X'e oda açtı. Sonra işte ben DC çıkma sesi açtım çıkmışım sansınlar diye acaba bir şey diyecekler mi diye. X ekranını kapattı. Y de ben gittim sanmış işte. Sonra y kapatıp açacaktı PC'yi. X ile baş başa kaldık bir şeyler dedi bende işte niye ya falan dedim. Sonra cevap falan vermedi. Sadece DC çıkma sesinde çıkıyorum ben dedim görüşürüz dediler. Şu an hala DC'dalar onlar samimi zaten de yani Valorant oynuyorlardı hadi dedim belki ses kasıyorlar vs ya da sohbet ediyorlardı oyunda. Yani o kadar şey söyledim ve DC deyim yani hiç bena seslenen bile yok.

Normalde iyiler zaten onlar bir de 3-5 tane arkadaşım var okuldan başka hiç arkadaşım yok düzgün. Bir de bugün CS de takımdan birisi atacaktı arkadaş yanlışlıkla bana bastı beni attı takımdakiler bende şakasına sanki alınmışım gibi çıktım DC'den 2-3dakika tam DC'ye girdim beni aradılar sonra geldiğimi gördüler herhalde kapattı telefonu X. Beni oyuna çağıracaktı gel diye bence niye arasın yoksa. Yani aradı beni gel diye sonradan 2-3 saat sonra ben çıktıktan sonra DC'ye girdi. Onlarla konuşmazsam zaten tek kalırım değil de 3-5 kişi bir grubumuz var WhatsApp'ta. Onlarla konuşuyorum sıkıntı yok ta ama oyun girmiyoruz işte zaman olmuyor. Sizce hocam beni dışlıyorlar mı? Şimdi iftira da olmasın da yani acaba öyle mi diye soruyorum yani yoksa tam tamına her şeyde kafamız uyuşuyor. Ağır trollüz ama acaba dışlıyorlar mı diye sordum. Normalde birbirimize Reels atıyoruz vs yani samimiyiz? Hiç böyle küfür edip vs işte atmadılar beni DC'den veya çok kavga etmedik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışlandığını düşünüyorsan ilişkini devam ettirmemelisin. Tavsiyemi göz ardı etme, çok çekersin.

Arkadaşını oyunda raporlamak saçma, güzel bir ses tonu ile düzgünce uyarsan zaten bırakır seni öldürmeyi fakat anladığım kadarıyla trollemek istemiş. Sende abartıp raporlamışsın.

Rapordan sonuç gelmeyecek fakat arkadaşını raporlamak yerine pasif moda almak varken yaptığın saçma.

Dediğim gibi yaşıtlarınla takılıyorsun her zaman başka arkadaşlar bulabilirsin istediğini alamıyorsan bitir ilişkiyi.

Üçlü grubun hazin sonu budur hocam. Her zaman biri dışta kalır. Buda size ders olsun bir daha üçlü arkadaş gruplarına girmeyin. ikili, dörtlü veya beşli olsun ama üçlü olmasın çünkü diğerleri ayılırsa; ikili grupta bir, bir. Dörtlü grupta iki, iki. Beşli grupta üç, iki. Üçlü grup ise iki, bir. Yani şu diğerlerinde yanınızda biriniz kalırken ve ikilidede ikinizde tek başınıza kaldığınız için dışlanmış gibide hissetmezsiniz ama üçlüde hem dışlanda hemde kendinizi sorgulama gibi bir durumda kalırsınız.

Dışlandığını düşünüyorsan ilişkini devam ettirmemelisin. Tavsiyemi göz ardı etme, çok çekersin.

Arkadaşını oyunda raporlamak saçma, güzel bir ses tonu ile düzgünce uyarsan zaten bırakır seni öldürmeyi fakat anladığım kadarıyla trollemek istemiş. Sende abartıp raporlamışsın.

Rapordan sonuç gelmeyecek fakat arkadaşını raporlamak yerine pasif moda almak varken yaptığın saçma.

Hocam boş boş takılıyoruz öyle yani bir şeyler yapmak yerine heen hile açık öldürüyor zaten arabayla akçsam bile hız hilesi açıp yanıma geliyor sonra öldürüyor pasif mod açsam yani boş boş takılmak yerine niye böyle hile açıp öldürüyor. Uyardım zaten yapma diye diğer arkadaş da uyardı hiçbir şey demiyor abartma vs yok yani. Yani örneğin kendi aramıza vs atıyoruz hile açıyor. Uyarıyorum kaç kere yine aynı. 1-2 saat çok güzel eğleniyoruz bir süre sonra hemen hile açıp sinirlendirmeye mi çalışıyor desem kendi kendine eğleniyor mu desem. Hocam biraz daha bekleyeyim eğer benden habersiz oyun vs girerlerse ya da işte benle konuşmazlarsa bende konuşmayacağım.

Hocam halletik meseleyi aramızda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı