Arkadaşlarım benim hakkımda demediğim şeyleri demişim gibi gösteriyorlar

Bugra0909

Femtopat
Daha fazla  
Abilerim, ablalarım, arkadaşlarım. Benim hakkında yalan atıyor herkese demediğim şeyler demisim gibi gösterıyorlar ne yapmam lazım? Bana inan insanlar 3 4 kisi eskiden ne güzel 10 kisi takılırdık şimdi tek kaldım. İnanlar bile benim yanımda aşırı durmuyor arkadaş da edinemiyorum ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abilerim, ablalarım, arkadaşlarım. Benim hakkında yalan atıyor herkese demediğim şeyler demisim gibi gösterıyorlar ne yapmam lazım? Bana inan insanlar 3 4 kisi eskiden ne güzel 10 kisi takılırdık şimdi tek kaldım. İnanlar bile benim yanımda aşırı durmuyor arkadaş da edinemiyorum ne yapmam lazım?
Mesela ne gibi yalanlar atıyorlar?

Hocam çok oyunculu oyunlar oyna, forumlar da takıl, çok zor bu günlerde ama tek başına kafe, pub tarzı yerlere gidebilirsin. Böyle arkadaşların olacağına hiç olmasın bırak. İyi sosyaller.

Mesela ne gibi yalanlar atıyorlar?

Mesela aşırı küfür ediyormussum gibi sürekli cinsel içerikler izliyormussum arkadaşlarımı satıyormussum gibi gibi şeyler yapmıyorum ama

Hocam çok oyunculu oyunlar oyna, forumlar da takıl, çok zor bu günlerde ama tek başına kafe, pub tarzı yerlere gidebilirsin. Böyle arkadaşların olacağına hiç olmasın bırak. İyi sosyaller.

Deniyorum oda olmuyor

Öyle bir şey demediğini belirtebilirsin çevrene.

Diyorum ya git diyorlar tipimden dolayı yalancı oluyorum onlara göre giga chad olmamı bekliyorlar sanırım

Mesela aşırı küfür ediyormussum gibi sürekli cinsel içerikler izliyormussum arkadaşlarımı satıyormussum gibi gibi şeyler yapmıyorum ama

Deniyorum oda olmuyor

Diyorum ya git diyorlar tipimden dolayı yalancı oluyorum onlara göre giga chad olmamı bekliyorlar sanırım

Şimdi gelirler kanka kusura bakma biz yanlış yaptık ben senin oyunların için konusmuyordum yanlış anlamıssın öyle bir şey demedim falan filan derler birkaç güne veya haftaya

Son düzenleme:
Mesela aşırı küfür ediyormussum gibi sürekli cinsel içerikler izliyormussum arkadaşlarımı satıyormussum gibi gibi şeyler yapmıyorum ama.

Deniyorum oda olmuyor.

Diyorum ya git diyorlar tipimden dolayı yalancı oluyorum onlara göre giga chad olmamı bekliyorlar sanırım.

Şimdi gelirler kanka kusura bakma biz yanlış yaptık ben senin oyunların için konusmuyordum yanlış anlamıssın öyle bir şey demedim falan filan derler birkaç güne veya haftaya.

Tek çare sert dille konuş bu sefer ama küfür etme sert konuş ne diyorsunuz lan siz gibi. Eğer olmuyorsa ailene söyle eğer olmuyorsa yine boş ver. Biliyorum aldırmamak zor ama yapacak bir şey yok.

Tek çare sert dille konuş bu sefer ama küfür etme sert konuş ne diyorsunuz lan siz gibi. Eğer olmuyorsa ailene söyle eğer olmuyorsa yine boş ver. Biliyorum aldırmamak zor ama yapacak bir şey yok.

Kusura bakmayın biraz geç yazıyorum ama desem bile nereden çıkardın falan diyorlar ama apaçık belli

Hala ona arkadaşım demeniz ironic. Kendinizi iyi ifade ederek ve ağırlığınızı ortaya koyarsaniz hakli çıkarsınız.

Aslında demem ama şu an hitap etmek için öyle dedi

Hala ona arkadaşım demeniz ironic. Kendinizi iyi ifade ederek ve ağırlığınızı ortaya koyarsaniz hakli çıkarsınız.

Söyle diyeyim koyuyorum onu kıskanıyorlar içten içe gülüyorum

Kusura bakmayın biraz geç yazıyorum ama desem bile nereden çıkardın falan diyorlar ama apaçık belli

Aslında demem ama şu an hitap etmek için öyle dedi
Seninle oynuyorlar resmen dostum sana iftira atıp sonra sen hesap sorduğunda sana yine yalancı muamelesi yapıyorlar. Öyle çevren olacağına tek ol daha iyi daha az stres çekersin . Eğer birdaha aynı şeyi yaparlarsa ciddi konuş sert konuş sonra birdaha görüşme. Senin onlarla görüşmen senin zararına dostum .

Seninle oynuyorlar resmen dostum sana iftira atıp sonra sen hesap sorduğunda sana yine yalancı muamelesi yapıyorlar. Öyle çevren olacağına tek ol daha iyi daha az stres çekersin. Eğer bir daha aynı şeyi yaparlarsa ciddi konuş sert konuş sonra bir daha görüşme. Senin onlarla görüşmen senin zararına dostum.

Biliyorum tek takılıyorum zaten daha az stres çekiyorum ama aşırıda sıkılıyorum zaten görüşmüyorum

Geri
Yukarı