Meslek lisesi bölüm değişikliğinden sonra sorumluluk sınavlarına nasıl çalışılmalı?

drawslyy

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta önce Elektrik-Elektronik Teknolojisi bölümünden Bilişim Teknolojileri bölümüne nakil oldum ve 3 adet sorumlu olduğum ders var (programlama temelleri 9, bilişim teknolojilerinin temelleri 9 ve bilgisayarlı tasarım uygulamaları 9). Nasıl çalışmalıyım? Sanırsam 1. dönemin sonunda tekrar olacak sorumluluk sınavları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2 hafta önce elektrik-elektronik teknolojisi bölümünden bilişim teknolojileri bölümüne nakil oldum ve 3 adet sorumlu olduğum ders var (programlama temelleri 9, bilişim teknolojilerinin temelleri 9 ve bilgisayarlı tasarım uygulamaları 9). Nasıl çalışmalıyım? Sanırsam 1. dönemin sonunda tekrar olacak sorumluluk sınavları.

Kitabın ünite sonu sorularını çöz çok basitler zaten.

Merhaba. 2 hafta önce Elektrik-Elektronik Teknolojisi bölümünden Bilişim Teknolojileri bölümüne nakil oldum ve 3 adet sorumlu olduğum ders var (programlama temelleri 9, bilişim teknolojilerinin temelleri 9 ve bilgisayarlı tasarım uygulamaları 9). Nasıl çalışmalıyım? Sanırsam 1. dönemin sonunda tekrar olacak sorumluluk sınavları.

Hocam ATP elektrik öğrencisiyim 9. Sınıfım AMP otomasyon bölümüne geçecektim ama maalesef 2. Dönem bölüm değişlmiyor yazın değişiliyormuş acaba hangi tarihte değişirim sorumluluk sınavları nasıl olur bilir misiniz?

Hocam atp elektrik öğrencisiyim 9. sınıfım AMP otomasyon bölümüne geçecektim ama maalesef 2. dönem bölüm değişlmiyor yazın değişiliyormuş acaba hangi tarihte değişirim sorumluluk sınavları nasıl olur bilir misiniz?

Anladığım kadarıyla "elektrik-elektronik teknolojileri Anadolu teknik programı" okuyorsunuz ve elektrik-elektronik teknolojileri bölümü dallarından otomasyon adında bir dala geçmek istiyorsunuz, evet 2.dönem bölüm değişikliği olmuyor maalesef ki yazın okulların açılmasına az bir süre kala yapabilirsiniz cuma günü eğer uygun görülürse geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca dal değişikliği yapılınca merak etmeyin sorumluluk sınavlarına girmezsiniz bölümünüzü değiştirirseniz girersiniz.

Anladığım kadarıyla "elektrik-elektronik teknolojileri Anadolu teknik programı" okuyorsunuz ve elektrik-elektronik teknolojileri bölümü dallarından otomasyon adında bir dala geçmek istiyorsunuz, evet 2.dönem bölüm değişikliği olmuyor maalesef ki yazın okulların açılmasına az bir süre kala yapabilirsiniz cuma günü eğer uygun görülürse geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca dal değişikliği yapılınca merak etmeyin sorumluluk sınavlarına girmezsiniz bölümünüzü değiştirirseniz girersiniz.

Hocam yanlış anladın bölümümü değştireceğim Elektrik bölümünden Otomasyon bölümüne geçeceğim sorumluluk sınavları nasıl olur ve yazın hangi tarihte geçerim Ve siz hangi bölüme geçmiştiniz acaba?

Son düzenleme:
Hocam yanlış anladın bölümümü değştireceğim elektrik bölümünden otomasyon bölümüne geçeceğim sorumluluk sınavları nasıl olur ve yazın hangi tarihte geçerim ve siz hangi bölüme geçmiştiniz acaba?

Sorumluluk sınavları okuldan okula değişir fakat çok zor soracaklarını sanmam biraz çalışırsan 50 üstü not alırsan sorumluluğun kalkar yazın hangi tarihte geçeceğini bilemiyorum ama mümkünse nakil başvuru sistemi açıldığı gibi geçiş yapmanızı öneririm. Ben elektrik-elektronik teknolojileri bölümünden bilişim teknolojileri bölümüne geçtim.

Hocam müdür yardımcısıyla konuştum Temmuz'un 20sine doğru geçersin diyor.

Sorumluluk sınavları okuldan okula değişir fakat çok zor soracaklarını sanmam biraz çalışırsan 50 üstü not alırsan sorumluluğun kalkar yazın hangi tarihte geçeceğini bilemiyorum ama mümkünse nakil başvuru sistemi açıldığı gibi geçiş yapmanızı öneririm. Ben elektrik-elektronik teknolojileri bölümünden bilişim teknolojileri bölümüne geçtim.

Hocam Tüm sorumluluklarınızı verdinizmi acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı