Arkadaşlık bitirme

Bat1kaNN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle çok saçma ve bir o kadar da çocukça bir konuyu size sormam gerekiyor soracak başka site bulamadım kusura bakmayın. Öncelikle yaşım 16. 6 yaşımdan beri tanıdığım 2 tane arkadaşım var artık birisi beni çok bunaltmaya başladı yani onla küsmek istiyorum ama küsersem elbet bir gün okulda karşılaşacağız siz düşünün yani onun yüzüne bakamam. Ben okul değiştirmeyi de denedim olmadı sınıf değiştirsem her sınıfta bir arkadaşı var ne yapacağımı bilmiyorum yardım istiyorum. (Konu bulamadığım için kariyeri seçmek zorunda kaldım buna da kusura bakmayın.)

Ona sıkıntını söyle büyük ihtimal biraz onu üzecektir ama düzeltmeye çalışacaktır ama olmadıysa şu tavrından dolayı senle arkadaşlığı kesiyorum de.

Bunu onun yüzüne kendin söyleyebilsen iyi olmaz mı? Yani ona arkadaş kalmak istemediğini düzgün bir dille söylersen bence anlayışla karşılar. Seni bunalttıysa zaten arkadaş olmanın bir anlamı yok.

Merhabalar öncelikle çok saçma ve bir o kadar da çocukça bir konuyu size sormam gerekiyor soracak başka site bulamadım kusura bakmayın. Öncelikle yaşım 16. 6 yaşımdan beri tanıdığım 2 tane arkadaşım var artık birisi beni çok bunaltmaya başladı yani onla küsmek istiyorum ama küsersem elbet bir gün okulda karşılaşacağız siz düşünün yani onun yüzüne bakamam. Ben okul değiştirmeyi de denedim olmadı sınıf değiştirsem her sınıfta bir arkadaşı var ne yapacağımı bilmiyorum yardım istiyorum. (Konu bulamadığım için kariyeri seçmek zorunda kaldım buna da kusura bakmayın.)
Kanka konuşman farz değil. Sal konuşma.

Nasıl yani ne demek istediğini anlamadım herkes açık sözlü ol git konuş demiş denerim ama büyük cesaret ister.
Kanka konuşmana ya da bitirmene gerek yok. Ararlarsa açma mesaj atarlarsa işim var de geçiştir. Sonra bunalman bitince dön tekrar aralarına. Ama çok uzun yapma. 1-2 hafta takıl böyle sonra sıkıntı çıkıyor. Ben böyle yaptım. Bi arkadaşım da böyle yaptı ama ipin ucunu kaçırdı artık hiç konuşmuyorum. Ama kalıcı olarak bitirmek istiyorsan arada bi geç cevap ver bazen hiç verme ama engelleme de sonra onlar seni salacak zaten. Denendi onaylandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı