Arkadaşlık

Şikayet etmeli miyim?

• Et

Oy: 17 77,3%
  • Etme

Oy: 5 22,7%

• Oy verenlerin toplamı
    22
Her nesil daha garip geliyor. Daha iki sene önce ben de 8. sınıftaydım, kızları bilmem ama erkekler arasında hiç böyle saçma sapan olaylar olmuyordu. Hepimiz çok iyi arkadaştık ve çoğumuz olaylara olgunlukla yaklaşırdık.

Her nesil daha garip geliyor. Daha iki sene önce ben de 8. sınıftaydım, kızları bilmem ama erkekler arasında hiç böyle saçma sapan olaylar olmuyordu. Hepimiz çok iyi arkadaştık ve çoğumuz olaylara olgunlukla yaklaşırdık.
Bence bu bizim sınıfta olan bir durum çünkü diğer 3 şube de hiç böyle sıkıntılar olmuyor. Sadece bizde şikayetler oluyor.

Sınıf değiştir o halde. Veline söyle okul idaresiyle görüşsün, sınıfta dışlıyorlar falan desin. Şubeni değiştirirler büyük ihtimalle.

Bırak boşver kendi rezillikleri onlar ne yaparsa yapsın sen takma. Şikayet edersen daha soğuk davranırlar sana. Takmazsan bi müddet sonra bırakırlar. Ha bi şiddet olayı vs. olur o zamana bırak şikayet işini. Seneye zaten herkes kendi yoluna :)

Güncelleme: (Yeni okudum mesajını :ROFL:)

Bırak boşver kendi rezillikleri onlar ne yaparsa yapsın sen takma. Şikayet edersen daha soğuk davranırlar sana. Takmazsan bi müddet sonra bırakırlar. Ha bi şiddet olayı vs. olur o zamana bırak şikayet işini. Seneye zaten herkes kendi yoluna :)

Güncelleme: (Yeni okudum mesajını :ROFL:)
İstediğim o. Benden mümkünse uzak olsunlar.

Sent from my ANE-LX1 using Technopat mobile app

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı