Arkadaşlık sitesi önerisi

Sivilce var diye mi? Her kız da var. İnsanların tipiyle dalga geçmeyin. Ben kendimden memnunum.
Dalga geçmiyorum, gerçekleri söylüyorum. Yakışıklı değilsin, öyle olduğunu sanıyorsun. Bu arada bende Kıvanç Tatlıtuğ değilim tiple dalga geçmek haddim değil. İnsan ne olduğunu bilmeli normalde kız arkadaş bulamıyorsan bu sitelerde yine bulamayacaksın.

Her yerde arkadaşlık yapılır düşünün burada bile yapabilirsiniz. Discord hesabı açın ünlü YouTuber'ların DC SWsine girin konuşun herkesle. Online oyuna girin arkadaş olursunuz. Her yerden arkadaş yapılır ama güvenilir bir dost bulmak zor siz dikkat edin. Sanal arkadaşınız bile dolandırıcı çıkabilir. Güvenilir ve iyi bir arkadaş seçin.

Dalga geçmiyorum, gerçekleri söylüyorum. Yakışıklı değilsin, öyle olduğunu sanıyorsun. Bu arada bende Kıvanç Tatlıtuğ değilim tiple dalga geçmek haddim değil. İnsan ne olduğunu bilmeli normalde kız arkadaş bulamıyorsan bu sitelerde yine bulamayacaksın.
Sen Allahtan bul belanı. Ben kimseye hava attığım yok yakışıklıyım diye. Sadece belirttim kimse konuşmuyor benimle dedim.

Sen Allahtan bul belanı. Ben kimseye hava attığım yok yakışıklıyım diye. Sadece belirttim kimse konuşmuyor benimle dedim.
Ben sana, kısa boylu sayılacak ve yakışıklı da olmayan biri olarak gerçeği söyleyim: Yaşım biraz büyük ve gerçekten çok sayıda flörtüm oldu, oluyor. Sana bu tür şeyler söyleyenler (yakışıklı değilsin, sana bakmazlar vs), çoğunlukla sevgili bulamazlar, çünkü kadınları tanımadıkları halde onlar hakkında tamamen uyduruk fikirleri sabitlemişler kafalarında. Sense (fotona bakmadım, gerek duymuyorum) çirkin bile olsan o tipteki erkeklerden daha yüksek ihtimalle bulursun, çünkü en azından kadınlar hakkında kesinleşmiş fikirlerle hareket etmiyorsun, sorular sorabiliyorsun. Yeter ki ne aradığına karar ver. Kadınlar, az çok beyni olanlar tabi, şekle şemale falan bakmazlar. Sen de onlardan durduk yerde sana bakmalarını bekleme. Niye tanımadığı birine baksın, onları kendin gibi düşünme. Yav benim manken gibi erkek tanıdıklarım var ama resmen beceriksizler.

Yeni konular

Geri
Yukarı