Arkane'in geliştirdiği Redfall'un minimum sistem gereksinimleri açıklandı!

Flatyos

Centipat
Daha fazla  
2 Mayıs 2023 tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan ve Dishonored, Deathloop, Wolfenstein oyunlarıyla tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştirilen Redfall'un daha öncesinde gameplayi paylaşılmıştı. Şimdi de Redfall'un minimum sistem gereksinimleri Steam üzerinden paylaşıldı. Deathloop'la yakın sistem gereksinimlerine sahip olan Redfall'un DLSS-FSR gibi özelliklere desteği olup olmayacağı henüz belli değil. Oyunun paylaşılan sistem gereksinimleri ve gameplay videosu aşağıda.

Sistem gereksinimleri
Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi:Windows 10 64-bit
İşlemci:Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz or AMD Ryzen 5 1600
Bellek:16 GB RAM
Ekran Kartı:AMD RX 580 / NV GTX 1070 / 6 GB VRAM
Ağ:Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama:100 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar:SSD recommended

Oynanış videosu

Oyunun Steam sayfası

Son düzenleme:
Bunlar minimumu sanırım. Önerilenler de yine 3060 ti gibi bir kart görmeyiz umarım. Oyunda 1-2 ay daha ertelenir bence.

Bunlar minimumu sanırım. Önerilenler de yine 3060 ti gibi bir kart görmeyiz umarım. Oyunda 1-2 ay daha ertelenir bence.
Öyle olması daha iyi olur sektör açısından. Senenin ilk yarısına çok oyun yığıldı.

Bunlar az olmuş ya, 3090 falan yazsalarmış.

Değil mi? 1060 kartla büyük ihtimal akıcı oynamak için FSR performans (gelirse yani) ve düşük ayarlar anca kurtaracak. FSR ve DLSS gelmezse naneyi yedik.

Öyle olması daha iyi olur sektör açısından. Senenin ilk yarısına çok oyun yığıldı.

Değil mi? 1060 kartla büyük ihtimal akıcı oynamak için FSR performans (gelirse yani) ve düşük ayarlar anca kurtaracak. FSR ve DLSS gelmezse naneyi yedik.

Artık maalesef RX 570 1060 1650 gibi kartların devri bitti sanırım.

720P'lerde 3 yıl daha uzatmalarını oynasa iyi olur benim için. Üniversiteye kadar sistem alamayacağım.
720p'de 60 fps zor hocam 3 yıl gitmez gibi. Firmalar bu rezil optimizasyona devam edeceklerse.

1060 olsa iyiymiş. 1060 altı bir GPU beklemek zaten gerçekçi olmaz minimum sistem gereksinimlerinde.
Hangi ayarlarda hangi çözünürlükte olduğuna bağlı eğer bu denilenler 1080p low ayarlarda 45-60 fps içinse iyi aslında ama 720p 30 fps içinse çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı