Arkham Origins nerede?

Batman, Arkham Origins'i bulamaz ise neler olur? Bu elemanlar Arkham Origins'i ararken cidden eğleneceksiniz. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundaki yan görevleri yapmaktan senaryoyu oynayamıyorum ben. Şu ana kadar oyunu 22 saat oynadım fakat sadece 1 tane normal görev yaptım. Oyunu sindire sindire oynamak en iyisi bana göre :)

Oyundaki yan görevleri yapmaktan senaryoyu oynayamıyorum ben. Şu ana kadar oyunu 22 saat oynadım fakat sadece 1 tane normal görev yaptım. Oyunu sindire sindire oynamak en iyisi bana göre :)

Aynen sana katılıyorum fakat ben dayanamadım işte :) Sonra ne olcak, şimdi ne olacak derken bir baktım bitmiş oyun. Joker' den önce pek sorun yok ama sana tavsiyem Joker bulma, görme. Emin ol görevleri yapmak için can atacaksın :)

Bende oyunu daha indiriyorum, mâlum 1mpbs internetle baya uzun sürüyor, birde steamın ikidebirde kesilmesi var. Ama yarın oynama başlıcam inşAllah. Oyunun kendisinden çok yan görevleri ilgimi çekiceğe benziyor :D Başarımlar falan :)

Bende oyunu daha indiriyorum, mâlum 1mpbs internetle baya uzun sürüyor, birde steamın ikidebirde kesilmesi var. Ama yarın oynama başlıcam inşAllah. Oyunun kendisinden çok yan görevleri ilgimi çekiceğe benziyor :D Başarımlar falan :)
Ben de zaten başarımları kazanmak için oynuyorum. Kazandığın başarımlar sana haz vererek oyundan daha fazla keyif almanı sağlıyor :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı