Ark'ta evimi Triceratopslar bastı

Normalde hile yapmaktan nefret ederim ama uzağa da gitmediği önüne geçene saldırdığı için bir müddet sonra tüfeğin tüm mermileri bitince mecburen forcetame ile tamelayip sonra öldürdüm.

Islık sinirlendirir mi bilmiyorum? Sinirlendirmez herhalde bir hata olmuş olabilir.
Daha ateşli silahlara gelmedim hocam ya. Yay ve okla takılıyorum.

Zamanla gelişeceksiniz.

Ve bu arada dediğim Rex baskını falan olup surlarınız yıkılırsa hiiiç bulaşmaya bile tenezzül etmeden topukları totoya vura vura kaçın. Oradan uzaklaşır bir müddet sonra evinize dönersiniz.
Tamamdır hocam çok sağolun.

Ekran Görüntüsü (7).png

Ekran Görüntüsü (8).png

İleride baseni böyle bir şey yaparsan sıkıntı olmaz. @SALOOWEN

1. fotoğrafta Alpha Rex'i öldürmeden önce eğlendiğim için orada duruyordu onu takmayın

-----

PC yetse gelir yardım ederdim, beraber dalardık 👊

GeForce NOW neye yarıyor hocam :D

Eki Görüntüle 1024839

İleride baseni böyle bir şey yaparsan sıkıntı olmaz. @SALOOWEN

Bu fotoğrafta Alpha Rex'i öldürmeden önce eğlendiğim için orada duruyordu onu takmayın

-----

GeForce NOW neye yarıyor hocam :D
Telefon yanımda değil maalesef ki, olsa bile sıra beklemekten yardım edemezdim.
@SALOOWEN saat 20:30 gibi gelebilirim, sırada gelir umarım o zamana kadar. (Oyunu hiç oynamadım, noob olabilirim 🤫)

Son düzenleme:
Hocam ilk saldırmıyorlardı. Kardeş kardeş yaşıyorduk. Sonra ıslık tuşuna bastım yanlışlıkla. Islık onları sinirlendir mi? Yoksa hata falan mı oldu'
Yanlışlıkla sen veya hayvanın vurmuş olabilir. Dikenlerde sinirlendirebiliyor. Dinazor kapılarından (Taş olan) kafes yapıp bir tane trike'ı içine çek bir tane eğit bence. Trike çok iyi meyve, odun vs. toplar düşük levvelli birisi için. Aynı zamanda azda olsa hayvanlara karşı savunur seni tabi leveli az değilse. Malzeme toplamak için mümkün olduğunca hayvan kullan yoksa uzun sürer.
Bir tane raptor da eğitebilirsin düşük levelli biri için tehlikeli hayvan ama ayağına bola attıktan sonra sana hiç bir şey yapamaz. Raptor ile hayvanlara saldırıp biraz levelini arttırırsın.

Yanlışlıkla sen veya hayvanın vurmuş olabilir. Dikenlerde sinirlendirebiliyor. Dinazor kapılarından (Taş olan) kafes yapıp bir tane trike'ı içine çek bir tane eğit bence. Trike çok iyi meyve, odun vs. toplar düşük levvelli birisi için. Aynı zamanda azda olsa hayvanlara karşı savunur seni tabi leveli az değilse. Malzeme toplamak için mümkün olduğunca hayvan kullan yoksa uzun sürer.
Bir tane raptor da eğitebilirsin düşük levelli biri için tehlikeli hayvan ama ayağına bola attıktan sonra sana hiç bir şey yapamaz. Raptor ile hayvanlara saldırıp biraz levelini arttırırsın.
Hocam ben ikinci kez başladım oyuna. Önceden Trike evcilleştiriyordum ama çok hantal yaratık. Şimdi beslemek için evimin surlarının sınırını genişletmem gerek.

Hocam ben ikinci kez başladım oyuna. Önceden Trike evcilleştiriyordum ama çok hantal yaratık. Şimdi beslemek için evimin surlarının sınırını genişletmem gerek.

38 Level'de pteradon eğeri açılıyordu sanırım. Ona ulaştıktan sonra mutlaka bir pteradon evcilleştir. Çok kolaylaştırıyor oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı