Armoury Crate açılmıyor

Efe Kaleci

Decapat
Daha fazla  
Armoury Crate uygulamasına bastığımda yarım saniyelik bir açılır gibi olup tekrar kapanıyor. Windows dilim de İngilizce ona rağmen açılmıyor. Kaç kere silip geri yükledim hala düzelmedi. Armoury Crate uninstaller'dan da sildim tekrar yükledim yine olmadı.

FX506HCB - Support driver kısmında bayağı bir aşağıda. Armoury Crate & Aura Creator ınstaller şu isimle geçiyor. Muhtemelen uyumludur yoksa da kendi modelini yazıp bakarsın. Windows 10 kullanıyorum bu arada.

Ayarlardan bilgisayarınızı İngilizce yaparsanız açılıyor. Açılınca güncelleme uyarısı veriyor sonra güncellemeyi yapınca bilgisayarınızı Türkçeye çevirdiğinizde açılıyor.

Ayarlardan bilgisayarınızı İngilizce yaparsanız açılıyor. Açılınca güncelleme uyarısı veriyor sonra güncellemeyi yapınca bilgisayarınızı Türkçeye çevirdiğinizde açılıyor.
Şöyle bi sıkıntı var ben bilgisayara Windows'u zaten İngilizce olarak yükledim. Yani ona rağmen arayüz bile gelmiyor sadece açılıyor gibi oluyo çerçevesi belirip hemen kapanıyor

Şöyle bi sıkıntı var ben bilgisayara Windows'u zaten İngilizce olarak yükledim. Yani ona rağmen arayüz bile gelmiyor sadece açılıyor gibi oluyo çerçevesi belirip hemen kapanıyor
Bende de öyle oluyordu ama internetteki ortak çözüm bu diye biliyorum. Ben bilgisayarımı Türkçe olarak kullanıyorum, İngilizceye getirip öyle açmayı denedim oldu.
Şu konuda çözümü yazıyor: Geçici Çözüm: güncellemeden sonra Armoury Crate açılmama durumu

Geri
Yukarı