Armoury Crate çalışmıyor

JarvisM

Hectopat
Arkadaşlar son gelen Armoury Crate güncellemesini yaptım ve artık hiçbir şekilde mouse arayüzüne erişemiyorum. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Kaldırıp kurmayı denedim sonuç değişmedi. Bu şekilde kalıyor ekran.

1679240849427.png

Lanet buglu bir program. Denetim Masası'ndan devamli kaldırıp sürücüyü tekrar yüklersen şansın var ise görüyor bazen.
Fan kontrol ve klavye RGB için kullanıyorum programı genelde.
Fandan yanlıslıkla hız a alayım dedim kasa sesi nasıl olacak diye. Sabit hızda çalışıyor asla düşmüyor BIOS'u görmüyor programı silerek çözüyorum devamlı.
Orijinal ASUS sistesine bir elemanın sorusuna yetkili eleman 'tek çare PC format' diyor.

Lanet buglu bir program. Denetim Masası'ndan devamli kaldırıp sürücüyü tekrar yüklersen şansın var ise görüyor bazen.
Fandan yanlıslıkla hız a alayım dedim kasa sesi nasıl olacak diye. Sabit hızda çalışıyor asla düşmüyor BIOS'u görmüyor programı silerek çözüyorum devamlı.
Orijinal ASUS sistesine bir elemanın sorusuna yetkili eleman 'tek çare PC format' diyor.

Yani koca ASUS adam gibi program yapamamış. Deneyip yazacağım. Teşekkürler.

2-3 kere sil yükle yaptıktan sonra şöyle bir şey almaya başladım.
1679411436465.png

Geri
Yukarı