Armoury Crate FPS düşmeisne sebep oluyor

Hocam aklıma tek gelen bir şey var ısınma sizde ısınmıyor diyorsunuz tek çare öncelikle temiz orijinal Windows 10 kurulum sıfırdan eğer hala sıkıntı varsa servis.

Hocam aklıma tek gelen bir şey var ısınma sizde ısınmıyor diyorsunuz tek çare öncelikle temiz orijinal Windows 10 kurulum sıfırdan eğer hala sıkıntı varsa servis.
Orijinal windows kullanıyorum microsoft sitesinden indirip. Sıvı metalden dolayı garantisi zaten yok. Servis de KVK bu sorundan ne sonuç çıkarırlar bilemiyorum. Ağızlarını açıp anakart bile diyebilirler yani.

Orijinal Windows kullanıyorum Microsoft sitesinden indirip. Sıvı metalden dolayı garantisi zaten yok. Servis de KVK bu sorundan ne sonuç çıkarırlar bilemiyorum. Ağızlarını açıp anakart bile diyebilirler yani.

Sıvı metali doğru uyguladığınıza emin misiniz?

intel grafik sürücüsü kurunca windows update otomatik olarak asusun yayımladığı son sürücüyü indirip kuruyordu. Ben o güncellemeyi gizleyip intelin son sürücüsünü kullanıyorum sürekli. Bundan dolayı da olamaz diye düşünüyorum. Oyunların ve sistemin olduğu SSD ise 970 Evo Plus 3 aylık SSD sağlığı 100

Sıvı metali doğru uyguladığınıza emin misiniz?
Evet 1 ayı aşkın süredir sadece sıvı metalle kullanıyorum. Önceden stress testi açar açmaz 95 olurdu işlemci. Şu an 65 civarından başlayıp maks 80 görüyor.

Orijinal Windows kullanıyorum Microsoft sitesinden indirip. Sıvı metalden dolayı garantisi zaten yok. Servis de KVK bu sorundan ne sonuç çıkarırlar bilemiyorum. Ağızlarını açıp anakart bile diyebilirler yani.

Vallahi o zaman satmaktan başka çareniz yok gibi çok ilginç bir sorun büyük ihtimalle temiz kurulum yapsanız düzelecektir kurulum esnasında PC internete bağlı olursa sürücüleri otomatik iner siz sadece ekran kartını kurarsınız bir deneyin Max 1 saat sürer netiniz hızlı ise.

Vallahi o zaman satmaktan başka çareniz yok gibi çok ilginç bir sorun büyük ihtimalle temiz kurulum yapsanız düzelecektir kurulum esnasında PC internete bağlı olursa sürücüleri otomatik iner siz sadece ekran kartını kurarsınız bir deneyin Max 1 saat sürer netiniz hızlı ise.
Temiz kurulum yapıyorum zaten de windows update güncel sürücüleri kurmadığı için ben kuruyorum ekran kartının driverını. Gta 5 en yüksek ayarlar benchmark yaparken aldığım video linki aşağıda. Drop olduğu sırada coil whine sesi de kesiliyor sonra ses geri başlıyor tekrar kısır döngü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temiz kurulum yapıyorum zaten de Windows Update güncel sürücüleri kurmadığı için ben kuruyorum ekran kartının driverını. GTA 5 en yüksek ayarlar benchmark yaparken aldığım video linki aşağıda. Drop olduğu sırada coil whine sesi de kesiliyor sonra ses geri başlıyor tekrar kısır döngü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fark ettim hocam PC 2.el mi aldınız yoksa ilk sahibi misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı