Arteon R-Line incelemesi

Daha satmadan hangi modeli aldı? Biraz bekleseydi yahu.
Yok araç satıldı, sattığı kişi ilana koymuş. İlan sahibi Fatih ama, aracın sahibi Mustafa abi. :D
SUV alacaktı, XC90 ya da Skoda Kodiaq RS alacaktı.
Bana bu ilanı göstermişti ama, kararı değişmiş de olabilir. Akşam arayıp sorarım.

Yok araç satıldı, sattığı kişi ilana koymuş. İlan sahibi Fatih ama, aracın sahibi Mustafa abi. :D
SUV alacaktı, XC90 ya da Skoda Kodiaq RS alacaktı.
Bana bu ilanı göstermişti ama, kararı değişmiş de olabilir. Akşam arayıp sorarım.
Vay be, biz de ilana koyduk arabayı 2 haftadır arayan yok, hep mesaj yazıyorlar. Hiç böyle olmamıştı ilana koydumu 1-2 günde giderdi. Gerçi zaten satılmasını istemiyorum ama.

Kodiaq güzel araba da sıfır Tiguan’da bakabilir aslında. Makyajlısını sevdim. Normalde sevemem.

Kodiaq güzel araba da sıfır Tiguan’da bakabilir aslında. Makyajlısını sevdim. Normalde sevemem.
Kodiaq D segment SUV, Tiguan C segment SUV. Tiguan'ın kardeşi Karoq. Kadiaq geniş bir ailesi varsa çok daha iyi bir tercih.

Motor ve çekişi de Tiguan'dan çok daha iyi.

Kodiaq D segment SUV, Tiguan C segment SUV. Tiguan'ın kardeşi Karoq. Kadiaq geniş bir ailesi varsa çok daha iyi bir tercih.

Motor ve çekişi de iyi Tiguan'dan çok daha iyi.
2 kişiler. :D
Fark ettiysen normal Kodiaq değil :)
Bana ya XC90 ya da Kodiaq diyordu. Mesaj attım, geldiği gibi yazarım.
Vay be, biz de ilana koyduk arabayı 2 haftadır arayan yok, hep mesaj yazıyorlar. Hiç böyle olmamıştı ilana koydumu 1-2 günde giderdi. Gerçi zaten satılmasını istemiyom ama.

Bu Kodiaq özel ama. Türkiye'de 1-2 tane vardır. Önceden de yüksek araç istediğini belirtiyordu.

Motor ve çekişi de Tiguan'dan çok daha iyi.
Evet, Kodiaq daha üst sınıfta. Kodiaq’nın yanında bir hiç. Ama yine de söyleyeyim dedim. Gerçi ben nasıl VW önerdim bilmiyorum.

2 kişiler. :D
Fark ettiysen normal Kodiaq değil :)
Bana ya XC90 ya da Kodiaq diyordu. Mesaj attım, geldiği gibi yazarım.

Bu Kodiaq özel ama. Türkiye'de 1-2 tane vardır. Önceden de yüksek araç istediğini belirtiyordu.
Evet, RS paket Skoda fazla yok. :)

Evet, Kodiaq daha üst sınıfta. Tiguan’nın yanında bir hiç. Ama yine de söyleyeyim dedim. Gerçi ben nasıl VW önerdim bilmiyorum.

Evet, RS paket Skoda fazla yok. :)
Aslında ne alacağını ben bile kestiremiyorum. OPC'den sonra Amarok almıştı bir kere. :D
Ama ısrarla yüksek istediğini söylemişti, XC90 olur, RS olur. Bu 2 araç arasında gidip geliyormuş.
Azıcık da S90 :)

Aslında ne alacağını ben bile kestiremiyorum. OPC'den sonra Amarok almıştı bir kere. :D
Ama ısrarla yüksek istediğini söylemişti, XC90 olur, RS olur. Bu 2 araç arasında gidip geliyormuş.
Azıcık da S90 :)
Ben olsam çoktan XC90’ı almıştım.

Neyse en iyisi kaçayım ben, konuyu saptırdık kilitlenmesin bari.

1 milyon gibi bütçelere çıkmışken insanlarda Premium marka unsuru daha fazla ağır basmaya başlıyor. Ben olsam XC90 bakmaya çalışırdım ama herkesin tercihi farklı tabii ki.
Mustafa abinin öyle pek premium takıntısı yok :)
Mesela 0 Arteon almak yerine, 0 E kasa alabilirdi ama, kendisine en güzel gözükeni alır her zaman.
RS ya da XC90. Ben olsam A7 alırdım. :D :D
Ben olsam çoktan XC90’ı almıştım.
Ben A7. :D
Premium takıntısı olmadığı için ağzından duymadan söylemek yanlış olur ama RS daha yakın geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı