Artics 3 alınır mı?

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba BİM'e Arctis3 kullaklık gelecekmiş elime Rampage rmk drop Plus var sizce Artics 3 almak mantıklı mı?

bendeki kullaklık bu
1660286683034.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220812-093445.png
    Screenshot_20220812-093445.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba ben Artics 1 kullanmıştım sesi aşırı az gelmişti. Artics 3 ile aralarında ne kadar fark var bilmiyorum. Sonra km-60 drop Plus'a geçtim. Bence kalmalısın. Artics 3 de 98 desibel veriyormuş.

Arctis 3 sub-bass olarak biraz zayıf, ama 120 Hz-700 Hz arası vurgulu olması insan sesini ve gitar gibi orta frekanslarda dolaşan enstrümanları vurgulayacaktır. 7 kHz üzerinde biraz yükseliyor ses, bu da sibilant yapacaktır ama bas vurgusuyla birlikte sesi çok zararı olacağını sanmıyorum.

En iyi yanı Arctis 3'ün üstün imaging yeteneği, oyun kulaklıkları için en önemli şeylerden biri bu, ses alanındaki objelerin yerine ne kadar iyi imaging varsa o kadar iyi anlarsınız.

Yani Arctis epey yetenekli ve iyi bir kulaklık. Dolby Access alırsanız onunda da epey iyi çalışıyor dengeli frekans cevabı ve üstüm imaging sayesinde ₺899'a her şekilde alınır.

Elinizdeki ise nasıl bilmiyorum, dinlemek için para vermem o markaya, ölçümlerini de görmedim hiç.

Geri
Yukarı