Artık arkadaş nasıl bulurum unuttum

ROCKSTARLIVIN'

Hectopat
Konu daha çok kalp kırıklığı değil ama genç bir erkek olarak şu an neredeyse arkadaş anlamında sıfırdayım. Hiçbir arkadaşım yok, oyunlarda duo oynayan insanlara çok özeniyorum, senelerdir bir arkadaş ortamına sahip değilim ve artık insanlar nasıl arkadaş oluyorlar onu bile unuttum. Senelerdir o kadar yalnızım ki arkadaş anlamında gurursuzluk yapıp eski arkadaşlarıma, beni dışlayanlara mesaj atasım geliyor ama yapamıyorum bile. Nasıl konuşacağımı bile unuttum yeni kimselerle. Ne yapabilirim bu konu hakkında?

Kütüphaneye ya da dershaneye gidiyor musunuz? Mezuna kalmak nasıldır yaşamadım, fakat arkadaşlarım vardı mezuna kalan. Zaten o sene derslere odaklanman gerektiği için arkadaş ve ortam peşinde koşmuyorsun. Dershane çıkışı arkadaşlarıyla yemek falan yer takılırlardı en fazla. Başka bir ortamdan arkadaş yapıp buluşacak zamanın yok senin de bence.

Sadece konuş basit hatta cevabını bildiğin bir iki soru sor. O da sorular sorarsa muhabbet ilerler. Kafaların uyuşmasına bağlı olarak muhabbet hemen tıkanabilir, biraz sarıp sonra sıkabilir, muhabbete doyamayıp arkadaşlığa dönüşebilir. Aklı başında kimse ben arkadaş bulmak istiyorum, sevgili bulmak istiyorum diye yaklaşmaz bu olaya.
İnsan doğası gereği etrafındakilerle iletişim kurar ve bunların sonucunda arkadaş, dost, sevgili olunur. Özellikle aramaya çıkılan bir şey değil, kendiliğinden oluşan bir şeydir. Kendinizi bunlara isteyerek ya da istemeyerek kapatmasaydınız şuan bulunduğunuz durumda olmazdınız çünkü bunu sağlayan insan doğası. Özetle siz engel olmayın yeter.

Konu daha çok kalp kırıklığı değil ama genç bir erkek olarak şu an neredeyse arkadaş anlamında sıfırdayım. Hiçbir arkadaşım yok, oyunlarda duo oynayan insanlara çok özeniyorum, senelerdir bir arkadaş ortamına sahip değilim ve artık insanlar nasıl arkadaş oluyorlar onu bile unuttum. Senelerdir o kadar yalnızım ki arkadaş anlamında gurursuzluk yapıp eski arkadaşlarıma, beni dışlayanlara mesaj atasım geliyor ama yapamıyorum bile. Nasıl konuşacağımı bile unuttum yeni kimselerle. Ne yapabilirim bu konu hakkında?
Ortam buldun mu yoksa solo devam mı dostum merak ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı