İlk buluşmada konu nasıl bulurum?

@Kargaşa sarılmak çok da önemli değil hocam ya. Lisedeyken mesela birkaç yıl önce bir kızla konuşuyodum kızla sariliyoduk hatta derslerime bile yardım ediyodu. Sonuç arkadaş olarak görüyordu yani bende önemli zannediyodum ama dudaktan opusmediğin sürece o alandan çıkamazsın.

@BruceWaynee hocam tam bilmiyorum ama cumartesi günü yada başka bir gün kızla gene buluşacağız. Yani sanırım 3. buluşma olacak ve 2 arkadaş daha gelecek. Böyle giderse dümdüz arkadaş olacağız gibi. Sizce ne yapmalıyım? Bir kız arkadaşıma sordum eğer yakınlaşmak istiyorsan sarılabilir miyim diye sormayı dene dedi.

@Kargaşa hocam sarılsan ne olcak ki? Kız kabul ederse bile genel olarak herkese sıcak olduğundan kabul edecek. Muhtemelen kızın ilgisi pek yok next deneyebilirsin. Çünkü baştan beri seni oraya koymaya çalışıyor. Yapacağın en güzel şey ben teke tek ve daha çok buluşmak istiyorum diyip nextlemek.

Fikri değişirse yazar zaten.

@Kargaşa hocam sarılsan ne olcak ki? Kız kabul ederse bile genel olarak herkese sıcak olduğundan kabul edecek. Muhtemelen kızın ilgisi pek yok next deneyebilirsin. Çünkü baştan beri seni oraya koymaya çalışıyor. Yapacağın en güzel şey ben teke tek ve daha çok buluşmak istiyorum diyip nextlemek.

Fikri değişirse yazar zaten.
Son 1-2 buluşma daha yapayım o zaman. Baktım ilerlemiyor tık yok yavaş yavaş soğutacağız. Ama 2. buluşmada bir kız arkadaşını görmüştü azıcık muhabbet ettiler sonra o kızda ''senden bahsetmişti bana" demişti. Dün sordum "hiiiç öyle" bahsettim falan dedi.

Ne yaptınız hocam? Üstünde 3-4 gün geçmiş. Buluştunuz mu tekrar?
Normalde bu cumartesi yapacaktık fakat sevgili Ankara'm buna izin vermedi. Hava durumu kötüydü. Haftaya cumartesi benim arkadaşım ve onun arkadaşı sinemaya gitmeyi planlıyoruz. Yada baş başa falan. Çok konuşamıyoruz yani günde en fazla 20-30 cümle konuşuyoruzdur.

Normalde bu cumartesi yapacaktık fakat sevgili Ankara'm buna izin vermedi. Hava durumu kötüydü. Haftaya cumartesi benim arkadaşım ve onun arkadaşı sinemaya gitmeyi planlıyoruz. Yada baş başa falan. Çok konuşamıyoruz yani günde en fazla 20-30 cümle konuşuyoruzdur.
Evet hocam haberlerden gördüm Ankara'da dolu yağmış sanırım. Bir şey olmamıştır umarım kimseye. Gidin sinemaya güzel güzel. Hayırlısı

Evet hocam haberlerden gördüm Ankara'da dolu yağmış sanırım. Bir şey olmamıştır umarım kimseye. Gidin sinemaya güzel güzel. Hayırlısı
Güzelde işte. Şuan tam konuşamıyoruz. Ben hep cevap veriyorum ama o geç dönüyor. Sadece ben ilerletiyorum nadiren iltifat ediyorum fakat çok tınlamıyor. Kafayı yedirtmek üzere. 1-2 kez daha buluşup kendi yoluma devam edeceğim gibi. Yazda önemli projelerim var onları oturtmam gerekiyor. Zaten kız yazda 3 ay İzmir'e gidecekmiş o yüzden. Bilemedim. Bakacağım.

Güzelde işte. Şuan tam konuşamıyoruz. Ben hep cevap veriyorum ama o geç dönüyor. Sadece ben ilerletiyorum nadiren iltifat ediyorum fakat çok tınlamıyor. Kafayı yedirtmek üzere. 1-2 kez daha buluşup kendi yoluma devam edeceğim gibi. Yazda önemli projelerim var onları oturtmam gerekiyor. Zaten kız yazda 3 ay İzmir'e gidecekmiş o yüzden. Bilemedim. Bakacağım.
Yaz tatiline kadar net bir fikriniz oluşur hocam aklınızda. Bir kız için projelerinizden ve hayallerinizden vazgeçecek birine benzemiyorsunuz zaten

Geri
Yukarı