Artık Epic Games'çiyim

Epic şu saatten sonra en iyi alternatiftir. Steam saçma bir işe kalkıştı daha önce senin önerdiğin fiyata uyanlar şimdi niye kafayı kuma gömdü bunu sorgulamak lazım. Ben dolar molar ödemem bankayı komisyonla zengin edemem, TL kabul eden hangi platform olursa ondayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zengin değilim ki lise 4'e giden bir işçi birisinin çocuğuyum. Epic Games berbattır NOBK ın görüşlerine katıldığım 2 konudan birisidir. Lütfen biraz araştır. Epic Games Torrent'ten beterdir.

Şimdi yalan söylemeye gerek yok Epic Games'i bende sevmiyorum fakat korsan indirme işini de beceremiyorum her indiriştemin 1 trojan.

Siz yeni yetmelersiniz. Steamınız sizi yarı yolda bırakınca değerini anladınız.Epic adamdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz yeni yetmelersiniz. Steamınız sizi yolda bırakınca değerini anladınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valla kral steamde bozdu adam madam değil artık.

Zengin değilim ki lise 4 e giden bir işçi birisinin çocuğuyum. Epic Games berbattır NOBK ın görüşlerine katıldığım 2 konudan birisidir. Lütfen biraz araştır. Epic Games Torrentten beterdir.
Zengin olayını mesajı alıntıladağım kişi için diyorum. Torrent'den beterdir'i neye göre söylüyorsunda neye dayanıyorsun? Birisi ücretli oyun satan oyun servis diğeri korsan. Neyini araştıracağım?

2- korsan PC sağlığı için kötü falan değildir. Oyun aynı oyun, eğer korsan oyun PC'ne zarar verirse orijinal oyun da verir. Teknik olarak mümkün değil.

Benim indirdiğim yer sıkıntılı olabilir hocam teşekkürler.

3-bahsettiğim siteler yeterince güvenlidir.

FitGirl ve dodı değil mi?

FitGirl ve dodı değil mi?

Evet ikisinin de orijinal siteleri ".site" uzantısı ile bitiyor. Baştan söyleyim bunlar internet bağlantısı kötü olan kişiler için kırılmış oyunları sıkıştırıp repack yaparlar.

Bu sebeple 100 GB olan oyun 60 GB civarı iner ama kurulum sonrası orijinal boyutuna gelir. Kurulum da dosyalar açıldığı için uzun sürebilir.

Dostum bak korsanı övmüyorum ama neyin virüs olup olmadığını bulmak aşırı zor bir şey değil.

Hocam açıkçası bende 1 2 yıl öcne crack kullanıyordum ve bilmeden yüklüyordum nasıl bilebilirizki bunu biliyorsanız az biraz anlatsanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı