Bıktım artık

T.t

Hectopat
İlk kez kendime telefon almak için tekstilde çırak olarak çalışıyorum. İş gerçekten çok zor. Kesinlikle oturtmuyorlar. Kimi zaman geliyor 13 saat çalışıyorum. İşte ben babama yük olmamak için telefon parası biriktiriyorum. Aslında ilk başta istediğim telefon iPhone X idi. 6500'e çok temiz bulabiliyordum. Fakat sürekli artan fiyatlar yüzünden. Neredeyse şu an 8 Plus alamayacak durumdayım. Maaşım aynı kalıyor fakat Her şeyin fiyatı aynı kalmıyor. Bu durum gerçekten beni çok üzüyor. Elimden gelen bir şey de olmuyor. Gitgide ben maaşımı alana kadar durum daha da kötüye gideceğini de biliyorum(Maaş günüm ayın 12'si) Daha çalışacak vaktim yok çünkü okul başlıyor. Her neyse okuduğunuz için teşekkürler. Umarım bu durumun düzeldiği günleri görürüz. Hepinize iyi akşamlar diliyorum.

İlk kez kendime telefon almak için tekstilde çırak olarak çalışıyorum. İş gerçekten çok zor. Kesinlikle oturtmuyorlar. Kimi zaman geliyor 13 saat çalışıyorum. İşte ben babama yük olmamak için telefon parası biriktiriyorum. Aslında ilk başta istediğim telefon iPhone X idi. 6500'e çok temiz bulabiliyordum. Fakat sürekli artan fiyatlar yüzünden. Neredeyse şu an 8 Plus alamayacak durumdayım. Maaşım aynı kalıyor fakat her şeyin fiyatı aynı kalmıyor. Bu durum gerçekten beni çok üzüyor. Elimden gelen bir şey de olmuyor. Gitgide ben maaşımı alana kadar durum daha da kötüye gideceğini de biliyorum(maaş günüm ayın 12'si) daha çalışacak vaktim yok çünkü okul başlıyor. Her neyse okuduğunuz için teşekkürler. Umarım bu durumun düzeldiği günleri görürüz. Hepinize iyi akşamlar diliyorum.

Ne kadar eksiğin var.

İlk kez kendime telefon almak için tekstilde çırak olarak çalışıyorum. İş gerçekten çok zor. Kesinlikle oturtmuyorlar. Kimi zaman geliyor 13 saat çalışıyorum. İşte ben babama yük olmamak için telefon parası biriktiriyorum. Aslında ilk başta istediğim telefon iPhone X idi. 6500'e çok temiz bulabiliyordum. Fakat sürekli artan fiyatlar yüzünden. Neredeyse şu an 8 Plus alamayacak durumdayım. Maaşım aynı kalıyor fakat her şeyin fiyatı aynı kalmıyor. Bu durum gerçekten beni çok üzüyor. Elimden gelen bir şey de olmuyor. Gitgide ben maaşımı alana kadar durum daha da kötüye gideceğini de biliyorum(maaş günüm ayın 12'si) daha çalışacak vaktim yok çünkü okul başlıyor. Her neyse okuduğunuz için teşekkürler. Umarım bu durumun düzeldiği günleri görürüz. Hepinize iyi akşamlar diliyorum.

Yanlış ekonomi politikası düşük faiz düşünülmeden tek kişi tarafından yönetilen ekonomi sonuçları bunlar.

Hocam kendim bu sene eticaretten toplam 100k yakını kazandım insanların yanında çalışarak para kazanilacagi yok dijital üzerinden bir şeyler yaparak kazanabilirsin.

Mesela çizimin iyiyse babanın veya annenin üzerine bionluktan hesap açıp kazanbilirsin.

Geri
Yukarı