Artık kendimi kaybediyorum, nasıl düzeltebilirim?

Belli ki kendini insanlardan soyutlayıp tanrı olarak görüyorsun. Erken yaşlarda cinsel istek duyman senin çevrenin kötülüğünü gösterir. Çoğu yaşıtın gerçekten aptal olabilir ama senin de pek bir farkın yok gibi.

İnan düşünüyorum biliyormusun 12 13 yaşında çocuklar benim psikolojime gülüyor, demekki ergenliğe girdikten sonra hiçbirşey düşünmemişim :D

Bu cümleyi kurarakta ters bir algı yaratıp dikkat çekmeye çalıştım ozaman.
Ama yazdığından anlıyorumki insanın büyüdükce empati iletişim becerisi artıyor,
Daha kolay bir şekilde analiz edip olayları hemen yorumlayabiliyor insan.
Şimdi ben 15 16 yaşında bir çocuk görünce istemsizce sinirleniyorum. Çocuğa bir saygım kalmıyor o an, şu 17 18 yaş grubu 2 3 sorumluluk aldığı içinmi oluyor acaba hayatın gerçekleri ile yüzleştiğini sanıyor :D
Yada 18.ci yaş gününce ailesi diyordur, 'artık reşitsin kızım!! kendi kararlarını verebilecek yaştasın!!'
Sonrada sevgilisi ile sarılıp sorumlulukları kalkısında ayaklarını sıkmayı öğrendiğini sanar.

Evet hepsi 15 yaşında bir ergene itaat edecekler.

Ama şimdi diyorum yanlış nereden oldu. Psikologum diyordu, çocuğunuz dahasında sosyalleşmezse kendi düşüncelerinin esiri olur buda onu narsist yapar..

Tam bir karar veremem :) Şimdi bana neden böyle bir konuşmada bulundun o garip geliyor bu sorunu çözmek için ibr alternatik pratik zekanı kullanamıyormusun. Peki :D
Ne dediğini kendin anliyo musun çok merak ettim bunun dışı senin yaşında biriyle 18-20 yaşında kimse çıkmaz onu da söyleyeyim.

Açtığın bir konuda 18, diğerinde 15, bu konuda 16 yaşındasınız. Öncelikle yaşına karar verelim. Siz 15 yaşında hayalperest ve acınası bir eziksiniz. İnsanları kendinden küçük görüp kendini bulutlarla gezdirirken nasıl böyle kendini küçük düşürebilecek konu açtın diye düşünürken aklıma senin aciz bir ezik olduğun geldi. Ama kendini dev aynasında gören, kendini tanrılaştıran ezik bir insansın maalesef. Psikologa görünmeni tavsiye etmekten başka diyebileceğimiz bir şey yok.

3 ayda 3 yıl büyümüş olamaz mı 👽?
Hocam doğru diyorsunuz arkadaşımız bizden üstün olduğu için onu bile yapabilir, ben buradan kendisinden özür diliyorum. Lütfen beni affetsin, cehennemine atmasın.

Açtığın bir konuda 18, diğerinde 15, bu konuda 16 yaşındasınız. Öncelikle yaşına karar verelim. Siz 15 yaşında hayalperest ve acınası bir eziksiniz. İnsanları kendinden küçük görüp kendini bulutlarla gezdirirken nasıl böyle kendini küçük düşürebilecek konu açtın diye düşünürken aklıma senin aciz bir ezik olduğun geldi. Ama kendini dev aynasında gören, kendini tanrılaştıran ezik bir insansın maalesef. Psikologa görünmeni tavsiye etmekten başka diyebileceğimiz bir şey yok.

Hocam doğru diyorsunuz arkadaşımız bizden üstün olduğu için onu bile yapabilir, ben buradan kendisinden özür diliyorum. Lütfen beni affetsin, cehennemine atmasın.
Ateşinizde kıvranayım bunlar nasıl bir felsefe reisim ya.
Şu an 18 in üstünde bir kitle için olduğunu farz ediyorumki öylesiniz, şu an konuşmalarınız çok hoşuma gidiyor ama şu an doğru bir konuya varmamış imkansız. Yinede kendimi anlattığım tek kişi şuradaki 500.bin insan Buradaki 4 kişinin dediklerini mantıklı buldum ancak kendi gururum elvermedi, Şu an için anksiyete ilaçları alarakki ve sosyalleşerek bu sıfatımı kaldırabilirim diye düşünüyorum bunu yazarken utanıyorum ancak bunlar benim spesifik görüşlerim. Kendi karakterimden utanıyorum bunu öldürmem lazım ancak bu şekilde düzelebilirim.

18 lik 20 lik kızlar 15 lik çıtır Sir Ahmet40218 nin yüksek egosu altında ezilmek istiyor sıra çok uzun Sir düşünüyor haremine kimi alsam kimi almasam diye.

ben 18 yaşındayım
15 yaşındayım entelektüel bir insanım gibi gibi.
16 yaşındayım yıllarca milletin algısında çürümüş bir beyin olarak hayat sürdürüyorum.
IMG_20220815_204451.jpg

Ee, zevkli mi milletin vaktini çalmak? Birde seni ciddiye alıp yazanlar var.

Ateşinizde kıvranayım bunlar nasıl bir felsefe reisim ya.
Şu an 18 in üstünde bir kitle için olduğunu farz ediyorumki öylesiniz, şu an konuşmalarınız çok hoşuma gidiyor ama şu an doğru bir konuya varmamış imkansız. Yinede kendimi anlattığım tek kişi şuradaki 500.bin insan Buradaki 4 kişinin dediklerini mantıklı buldum ancak kendi gururum elvermedi, Şu an için anksiyete ilaçları alarakki ve sosyalleşerek bu sıfatımı kaldırabilirim diye düşünüyorum bunu yazarken utanıyorum ancak bunlar benim spesifik görüşlerim. Kendi karakterimden utanıyorum bunu öldürmem lazım ancak bu şekilde düzelebilirim.
Bazen öylesine düşünüyorum, senin gibi insanlar en fazla başkalarına köle olmayı tercih edebilecek insanlar. Ama Charles Manson'un ibretlik şu sözünü aklımıza yazmakta fayda var;

Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız Tanrı'yı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz. - Charles Manson

Sen normalde tam karşıdan baktığım, bu konudan sonra yukarıdan baktığım aptalın birisin sadece. Gurur duyabilirsin, seni önemsiyorum. Benim için bir değerin var.

Bazen öylesine düşünüyorum, senin gibi insanlar en fazla başkalarına köle olmayı tercih edebilecek insanlar. Ama Charles Manson'un ibretlik şu sözünü aklımıza yazmakta fayda var;

Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız Tanrı'yı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz. - Charles Manson

Sen normalde tam karşıdan baktığım, bu konudan sonra yukarıdan baktığım aptalın birisin sadece. Gurur duyabilirsin, seni önemsiyorum. Benim için bir değerin var.
Adam çiftlikte seri katil ekibi kurmuş alıntı yapacak adam mı bulamadın?

Adam çiftlikte seri katil ekibi kurmuş alıntı yapacak adam mı bulamadın?

Eki Görüntüle 1486909
Ee, zevkli mi milletin vaktini çalmak? Birde seni ciddiye alıp yazanlar var.
Trol falan yaptığım yok, Ah şu an sizin yerinizde olmak istiyorum. Olanlar ergenlikten olsun, 20 yaşımda hala bu şekilde kalmak istemiyorum.
Basit cümleler kurmak yerine daha felsefi mantıklı cümlelerin birbiriyle bağlantılı olacak cümleler kurmaya çalışıyorum. Basit bir şekilde konuşursam yaşımı çok belli ederim şu an yaşımın olgunluğunda olmak beni çok rencide ediyor.
Ama şu an bütün düşünceleri silmek istiyorum. 20 yaşımda sorumluluk sahibi bir yetişkin olmak istiyorum

Geri
Yukarı