Oyunlardan zevk alamıyorum

Yaşım 13 ancak yaşıma göre olgun davrandığımı düşünüyorum.
uzun zaman boyunca sağlık sorunları yaşadığım için.

İşte sıkıntı orada, duramıyorum oyun oynamadan ama sıkıyor işte açınca da.

Vallahi senin yaşlarında ben deli gibi oyun oynuyordum 19 20 yaşıma kadar da çok oynadım hele Skyrim'i hiç başından kalkmadan 3gün falan 7/24 oynardım bazen uyumadığımı hatırlıyorum ama 19 20'den sonra pek sarmamaya başladı beni şu an oyunlar duruyor öyle PC'de yüklü pek girmiyorum seni yaşta küçükmüş sarması lazım aslında.

Vallahi senin yaşlarında ben deli gibi oyun oynuyordum 19 20 yaşıma kadar da çok oynadım hele Skyrim'i hiç başından kalkmadan 3gün falan 7/24 oynardım bazen uyumadığımı hatırlıyorum ama 19 20'den sonra pek sarmamaya başladı beni şu an oyunlar duruyor öyle PC'de yüklü pek girmiyorum seni yaşta küçükmüş sarması lazım aslında.
Bir anda tüm oyun hevesim kaçtı anlamadım. Arkadaşım olsa yine oynayacak oyun bulurumda evde eğitim görüyorum ve sınıftan falan hiç arkadaşım yok.

Ben de aynı durumdayım... güzel oyunların hepsini oynadım, kalanlar da hoşuma gitmiyor 😭 Alien Isolation benzeri oyun arıyorum mesela yok.. RDR2 oynıyım dedim; çöp, biraz oynayıp sildim. Alien Isolation, Dishonored, Just Cause, Bioshock, Wolfenstein ve oynayıp çok sevdiğim korku oyunları gibi oyunlar arıyorum ama bulamıyorum.

En son Deliver Us The Moon oynayıp sevmiştim.

Greyhill Incident diye uzaylılı bi oyun çıkıcak yakında ondan ümitliyim:

Ben de aynı durumdayım... güzel oyunların hepsini oynadım, kalanlar da hoşuma gitmiyor 😭 Alien Isolation benzeri oyun arıyorum mesela yok.. RDR2 oynıyım dedim; çöp, biraz oynayıp sildim. Alien Isolation, Dishonored, Just Cause, Bioshock, Wolfenstein ve oynayıp çok sevdiğim korku oyunları gibi oyunlar arıyorum ama bulamıyorum.

En son Deliver Us The Moon oynayıp sevmiştim.

Greyhill Incident diye uzaylılı bi oyun çıkıcak yakında ondan ümitliyim:
Rdr2 ye çöp demeniz üzdü ama :D
SWAT 4 oynayın hocam.
Bakayım hocam.

Geri
Yukarı