Artık parayı yönetmelisiniz

İnstagram hesabı açıp ordan zengin olmak bu kadar kolay olsaydı önüne gelen hesap açıp yapabilirdi ama o iş o kadar kolay değil. Hatta sadece ilhamla bile olacak iş değil çünkü salt ilham ile zengin olunamaz, bunun yanında düzenli ve disiplinli çalışmak gerekir. Belki bunlar da yetmeyebilir daha fazlası gerekebilir.

Hayattaki nihai amacı üniversite okuyup kpss çalışıp memur olmak olan insanlara böyle şeyler anlatma dostum dalga geçerler.
Ben zaten mimarım, yan iş olarak yapıyorum bunların hepsini. Aylık TOTAL kazancım 17.000tl civarı (sosyal medya ile).

Hayattaki nihai amacı üniversite okuyup kpss çalışıp memur olmak olan insanlara böyle şeyler anlatma dostum dalga geçerler.

KPSS ye hazırlanıp 90 ve üstü almanın inanılmaz zor olduğu bir sınavı bu kadar küçümsemek doğru değil. Her yıl milyonlarca insan devlet memuru olabilmek için canla başla çalışıyor.

Ben zaten mimarım, yan iş olarak yapıyorum bunların hepsini. Aylık TOTAL kazancım 17.000tl civarı (sosyal medya ile).
Dostum ben de seni 14 15 yaşında bir şey sanmıştım mimar olacak yaşa gelip hala böyle şeyler düşünüyorsan yazık sana.

KPSS ye hazırlanıp 90 ve üstü almanın inanılmaz zor olduğu bir sınavı bu kadar küçümsemek doğru değil. Her yıl milyonlarca insan devlet memuru olabilmek için canla başla çalışıyor.
Kolayı seçip hayatı boyunca sabit maaşla hiçbir zaman zengin olamayacaklar.

Dostum ben de seni 14 15 yaşında bir şey sanmıştım mimar olacak yaşa gelip hala böyle şeyler düşünüyorsan yazık sana.
Böyle şeyler düşünmem sıkıntı yaratmaz. Bu işler size küçük şeyler gibi gelebilir ama büyüteceğim.

Kolayı seçip hayatı boyunca sabit maaşla hiçbir zaman zengin olamayacaklar.

Madem kolay minimum 90 puan almayı dene. Memur maaşı sabit değil sürekli zam ve ikramiye alıyorlar. Ayrıca ben zengin olmaktan bahsetmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı