Asansor Simulator Giriş Ekranı

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Arkadaşlar Asansor Simulatorun giriş ekranını tasarladım. Video kalitesinden dolayı kusura bakmayın. Şu an "oyna", "ayarlar" ve "çıkış" kısmı için uğraşıyorum. Oyuna girerken şöyle bir ekran çıkacak; (sistemim malum, bu yüzden video kalitesi kötü. Arkada çok fazla program açık o yüzden kötü oldu :( )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not : Kanal kardeşimin, kendimin kanalı yok. Kusura bakmayın. Sanırım buraya da video yüklenmiyor.
Not : Sonradan fark ettim, gerçekten görüntü kalitesi çok kötü. Kusura bakmayın, zaten biraz anlaşılıyor :)

Oyun sadece şu kişilere ücretsiz olacak ;

@Enes3078
@Alpha Centauri
@Chloe Price
@Negan Smith
@Buğra S
@rydn
@yika38

Bu kişiler isterse bana mail yoluyla ulaşıp oyunun ücretsiz versiyonunu alabilirler. Tabi ki oyun çıkınca.
Bir de bu kişilerin yazdıkları yorumlara ağırlık vereceğim.

Oyun sadece şu kişilere ücretsiz olacak dediniz.
Tam bir hayal kırıklığı.
Bence Technopat Sosyal'de ki herkese ücretsiz olmalı.
Tabii en iyisini siz bilirsiniz.
İlk başta öyle yapacaktım. Herkese ücretsiz dağıtacaktım. Sonra şöyle düşündüm;
Beni linçleyenlere, beni sevmeyenlere, beni tersleyenlere niye oyunum ücretsiz olsun ki?
Sizlere atabilirim ama ücretsiz.

Arkadaşlar Asansor Simulatorun giriş ekranını tasarladım. Video kalitesinden dolayı kusura bakmayın. Şu an "oyna", "ayarlar" ve "çıkış" kısmı için uğraşıyorum. Oyuna girerken şöyle bir ekran çıkacak; (sistemim malum, bu yüzden video kalitesi kötü. Arkada çok fazla program açık o yüzden kötü oldu :( )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not : Kanal kardeşimin, kendimin kanalı yok. Kusura bakmayın. Sanırım buraya da video yüklenmiyor.
Not : Sonradan fark ettim, gerçekten görüntü kalitesi çok kötü. Kusura bakmayın, zaten biraz anlaşılıyor :)

Oyun sadece şu kişilere ücretsiz olacak ;

@Enes3078
@Alpha Centauri
@Chloe Price
@Negan Smith
@Buğra S
@rydn
@yika38

Bu kişiler isterse bana mail yoluyla ulaşıp oyunun ücretsiz versiyonunu alabilirler. Tabi ki oyun çıkınca.
Bir de bu kişilerin yazdıkları yorumlara ağırlık vereceğim.
Hocam beni koymamışsınız alındım :). Şaka bir yana ben sözümü verdim zaten, fiyata göre hem alacağım hem aldırttıracağım. Ücretsiz kopya verseydiniz yine bir tane satın alıp birine hediye ederdim muhtemelen. Bu arada ekran da güzel olmuş :). AS fontu bana biraz GTA:SA'yı andırdı güzel olmuş.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı