ASC Yararlı mı Zararlı mı?

arda511

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar birçok sistem bakım aracı kalitesiz oluyor. Ben en çok Auslogics Boost Speed'den tavsiye aldım. Bu programların yararı var mı yoksa aksine zararlı bir yazılımlar mı?

Auslogics Boost Speed kullanmanı önermiyorum. Kayıt defterinde değişiklikler yapıyor. Ayrıca internet hızlandırma seçeneceğinde ise yapılandırdığı ayarlar var ve geri almak mümkün değil.

Sana arkadaşın da dediği gibi CCleaner yeterli hatta Professional sürümünü satın alabilirsen onu kullanmanı öneriyorum.
Bunun dışında ayda 1-2 kez disk birleştirmeni öneriyorum. Bu iş için ise O&O Defrag programını öneriyorum.

İyi günler.

CCleaner'i zamanında çok kullandım. Bazı kişiler kayıt defteri temizleme bölümünün zararı olduğunu söyledi. Bu doğru mu?

Neyi sildiğinize dikkat etmekte fayda var tabii. Ama silmeden önce yedek alınsın mı diye soruyor zaten. Her türlü ihtimale karşı bir yerde durmasında fayda var.

O zaman ben şimdi CCleaner'i kurdum ayarlarını değiştirmeden kullanayım. ASC'yide sildim bilgisayardan.

CCleaner'i zamanında çok kullandım. Bazı kişiler kayıt defteri temizleme bölümünün zararı olduğunu söyledi. Bu doğru mu?
Kayıt defterinde de sorun yok. Ben hiçbir zaman yedek almadım. Kritik durumlarda kullanmazsanız veya dikkatli olursanız hiçbir zararı yok.

Auslogics Boost Speed kullanmanı önermiyorum. Kayıt defterinde değişiklikler yapıyor. Ayrıca internet hızlandırma seçeneceğinde ise yapılandırdığı ayarlar var ve geri almak mümkün değil.

Sana arkadaşın da dediği gibi CCleaner yeterli hatta Professional sürümünü satın alabilirsen onu kullanmanı öneriyorum.
Bunun dışında ayda 1-2 kez disk birleştirmeni öneriyorum. Bu iş için ise O&O Defrag programını öneriyorum.

İyi günler.
Disk birleştirmek ne oluyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı