Asetto Corsa start tuşuna bastığım halde oyuna girmiyor

İşletim sistemi
Windows 10
Evet, attığım videoda content Manager en başta anlatılıyor. Ondan sonra grafik modu, hava durumu modu, tokyo haritası ve araba modu kurulumu da mevcut. (Online'da bir Server'a girmek için gerekli bu son iki mod)

Teşekkürler inşaallah, girerim izleyip yapmaya çalışacağım.
Arkadaşlar oyunum olmadı iade ettim PC'de kaldırıyor sildim bida indirdim ama maalesef.

Oyun orijinal. Bu siteyi kullanmayı fazla bilmiyorum. 2 tane açmıştım, birisini silemedim ama düzelmedi. Steam'den aldım oyunu bu arada, 6 liraya.

Sorunu çözümü şu, asetto Corsa ayarlarından genele girin ve sonra 32 Bit bilmem ne yazıyordur. İlk başlarda olması lazım. Onun yanında kırmızıyer var ona tıklayın beyaz bir tik işareti gelecektir. Sonra oyundan çıkın tekrar girin sorununuz çözüldü.

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar çözüm şü ilk olarak BIOS unuzu güncelleyin ve tekrar deneyin eğer gine girmiyorsa.
Content Manager diye bir program var onu indirin sonra açın ve resimdekileri yapın.
Sonra sağdaki shaderdan en üsttekini indirin ondan sonra sizde de böyle eror veriyorsa yanda reinstall patch yazısı var ona birdefa tıklayın sonra indirme bittiğinde content Manager'i kapatn ve bilgisyarı yeniden başlatın ve sorun çözülmüş olacaktır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    504,9 KB · Görüntüleme: 148

Geri
Yukarı