"Ashe orman | koşmak yasak" videosundaki kişi script olabilir mi?

Efelinss0

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2 GB Ram İntel Pentium G2010 İntel HD Graphics
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu videoda dakika 07:40'da takım arkadaşı gelince Z spamlamaya başlıyor bunu videonun daha erken vakitlerindede yapmıştı sizce bu adam script olabilir mi?

1: Darius 07:40'da zaten adamı kovalıyordu ve çoktan Kite'a başlamıştı neden takım arkadaşı gelince bunu yapmaya başladı?

2: Z tuşuna basınca etrafında Auto attack Range'i çıkmıyor bu sayede a tuşuyla Z tuşunu birleştirmediğini anlayabiliriz.

3: Daha önce script denemiş biri olarak konuşuyorum (yanlış anlaşılmasın çok oyunculu maçlarda asla kullanmadım arkadaşlarla 2V2 1V1 tarzı durumlarda açıyordum arkadaşlarımda bunu biliyordu.) Z tuşunun scriptlerde sıklıkla kullanılan bir tuş olduğunu biliyorum.

4. bu eylemler gözlemlediğim kadarı ile 07:40 10:06 14:03 17:58 18:36 dakikalarında net bir şekilde gözükebiliyor.

Dipnot: Bu konunun altına elayjaya karşı kör bir şekilde "o hile kullanmaz" diyecekler yazı yazmasın!

Dipnot 2: Bu konu kimseye haterlık veya nefret söylemi için değil eleştiri ve tartışma amacı ile açılmıştır rica ediyorum buna göre yanıtlayın.

İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Bilemiyorum çoğu kişi hile kullanıyor zaten. Neden sürekli Z bastığının düzgün bir açıklamasını yapabilmişse bir şey diyemem fakat şu an hile kullandığını düşünüyorum.
Discordlarına soru amaçlı bir mesaj attım yanıtlarını bekliyorum.
1694204778172.png

Konuyu takip ettim, ne sonuç çıkacak merakla bekliyorum. Raşit abiyi severim fakat script olması bence de muhtemel.
Mesajı gönderdiğimden beri ne elayjadan nede herhangi birinden herhangi bir yanıt/açıklama alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı