Aşı karşıtı çift, "Gidin size bir şey olmadan aşınızı yaptırın" dedi

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
İzmir'de aşı olmayı reddeden çift, korona virüs hastalığına yakalandı. Hastalığa yakalanan çift pişman olduklarını, hastalığı atlattıktan sonra ilk fırsatta aşı yaptıracaklarını belirtti.

Şu anlık dediğim gibi aşıdan başka çare yok, aşıların olunması lazım. Çoğu kişi devlet aşı için sorumluluk almıyor diyor da, ameliyata girerken de belgeleri imzalayarak giriyorsunuz. Onda da sorumluluk alınmıyor.

Şu an elde başka çare yok, elde başka çare olsaydı aşıdan ziyade onu yapardık. Ancak olmadığı için de aşıların olunması gerekiyor. Herkesin en kısa süre içerisinde gereken hassasiyeti göstermesi dileğiyle.

Geçmiş olsun. Umarım kimse böyle bir zorluk yaşamaz.
Sonuçta iradeye sahip bireyler için aptallık seçimdir. Uyarmaları iyi olmuş.

@Lemmy Kilmister, dostum kronik hastalığı varsa aşıyı demek ki kaldıramamış. Ama şöyle bir şey de var, belki virüse yakalansa ölecekti. Bunu bilemeyiz işte.

Kendi kuzenim aşı karşıtı biri ve şu anda korona virüse yakalandı, ölürse hiç üzülmem.

Bu çiftin de boşa hastanede yer tükettiğini düşünüyorum, verdikleri tavsiyeyi ise saçma buluyorum. Bilim adamları aşı ol dediği halde aşı olmayan biri bunları görünce aşı mı olacak?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı