Aşı olmaktan korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 saat sonra aşı olacağım ama aşırı korkuyorum toza karşı alerjik astım hastalığım var. Acaba uzun vadede bir yan etkisi vb. bir şey olur mu diye. Ama olmakta lazım toplum ve kişisel sağlık açısından.
Sizce bu korkumu nasıl yenebilirim? 14 yaşındayım bu yaşta olmak ne kadar doğru bilemiyorum.

13 yaşlarda faydasından çok yan etkisi oluyor diye okumuştum. (aşı karşıtı değilim)

Tüh ya. Desene sağlık bakanlığındaki veya bilim kurulundaki profesörler senin okuduğun yazıya göre değil de bu durumu unutup milyonlarca gence yan etkili aşı yapma kararı almışlar.

Okuduğun şey artık her neyse astı astarı yok. Aşı karşıtı olmadığını belirtmişsin ama onları destekler yorumlarda bulunuyorsun, ilginç :D

Tüh ya. Desene sağlık bakanlığındaki veya bilim kurulundaki profesörler senin okuduğun yazıya göre değil de bu durumu unutup milyonlarca gence yan etkili aşı yapma kararı almışlar desene.

Okuduğun şey artık her neyse astı astarı yok. Aşı karşıtı olmadığını belirtmişsin ama onları destekler yorumlarda bulunuyorsun :D ilginç.
Okuduğum bilgiyi aktardım, desteklediğimi kim söylemiş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı