Aşı olur musunuz?

Hocam aşının güvenli olmadığına dair galiba bilimsel bir araştırmanız var ya da mahalledeki parkeci mahmut abi öyle söyledi diye aşının güvenli olmadığını düşünüyorsunuz.

Yazımda kendi düşüncemi belirttiğimi zaten açıkladım ben mantıksal düşünüyorum aşı bulundu diye direk aşı olmam bundan önce de bu ülkeye aşı geldi ama hiçbir işe yaramadı ülkeler aşı üzerinden ticaret yapıyor şu an.

Anket görünmüyor.

Bir hekim olarak aşı olunmaması için makul sebep göremiyorum. Henüz covid geçirmemiş ender sayıda hekimlerden biri olarak gelmesini bekliyorum.

Faz 3 çalışmaları yeterli sonuçlanmış aşının olunmaması şu an kumar oynamaktan farksız.

Doğru söylüyorsunuz. Sadece bunun için değil normal aşı karşıtları var :D Mesela orak hücreli anemi hastalığına sahip bir çocuğun ailesinin aşı karşıtı olduğunu göremezsiniz. Çünkü çocuğun yaşaması aşıya bağlıdır. Ama anlatamazsın aşı karşıtlarına :D

Alman aşısını olurum. Diğer aşılar için ülkemizde ki siyasiler -en üst seviyedekiler- çıkıp canlı yayında örnek veriyorum Çin aşısını olursa o zaman ben de olurum.

Geri
Yukarı